Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírom az éjszakai műszakot...

Nem bírom az éjszakai műszakot. Mit csináljak hogy elviseljem?

Figyelt kérdés

Eddig még nem nagyon mentem éjszakára dolgozni,azonban a mostani munkahelyemen éjszakára is kell menni dolgozni.

Nagyon rossz. Fáradtabban keltem fel,mint ahogy lefeküdtem,ráadásul összezavar hogy ragyogóan napsütéses idő van. Visszaaludni,már nem bírok.

Hozzá lehet a 3 műszakhoz szokni? A szervezetet nem teszi tönkre,hogy az egyik héten hajnalban kelek,a másik héten meg reggel fekszek le és délutánig alszok?



2015. márc. 17. 10:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es válaszoló.

Neked mi a foglalkozásod? Még az egészségügyben dolgozol?

2015. márc. 17. 15:46
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
16 éve 3 (folyamatos) 6+2 műszakban dolgozom és még élek... nem siránkotni kell hanem váltani, ha megteheted. Amúgy a környéken van pár ipari park, itt más munkarend nem is nagyon van, szinte mindenki 3 műszakozik.
2015. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Eü. asszisztens vagyok, már 8 órában dolgozom.

Kevesebb a pénz, a munka is összességében több, de a család miatt váltottam.

2015. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 3-műszakban dolgozom és nagyon szeretem. Igaz nincs gyerekem így nappal aludhatok, plusz tudok ügyeket intézni. Ráadásul az éjszakai műszakért jó plusz fizetés kapok.
2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Hogy ennek ellenére mégis a váltott műszak a jellemző, az világosan mutatja, milyen embertelen és ostoba személyek irányítják a (jellemzően külföldi tulajdonú) cégeket."


Na persze. Ha meg állandó éjszakás lenne, akkor az lenne a baj. Ki vállalná, hogy állandóan éjszaka kell lennie?

Ha éjszakás vagy, akkor olyan, mintha más világban élnél. Nem tudsz elmenni estére barátokkal valahova vagy egy színházba stb. mert dolgozni kell. Reggel végzel és akkor meg azt látod, hogy rajtad kívül mindenki más dolgozik. Szóval még ha testileg bírja is az ember akkor is vannak dolgok ami miatt mégis pocsék.


Nyilván nem szívatásból találták ki, hogy felváltva dolgozik minden munkatárs éjjel is, nappal is.

2015. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Nem lehet hozzászokni. Én hét év alatt nem szoktam hozzá. Meg is betegedtem. Most 2 műszakba járok. Az éjszaka alvásra való. Szerintem válts munkahelyet! A pénz nem minden.
2015. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 adam1e válasza:
Válts munkahelyet, mintha az olyan könnyű lenne ebben az állásban és lehetőségben teli országban.
2016. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!