Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert arulkodtok a munkahelyen...

Miert arulkodtok a munkahelyen? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Anonym oldal, igy kivancsi vagyok es nyugodtan irjatok le. Miert vagytok spiclik a kolegaitokkal szemben? Miert jo nektek, ha a masiknak ala raktok? Nincs lelkiismeretfurdalosotok a masikkal szembe, ha bonus megvonast kap vagy esetleg fegyelmit vagy eppen kirugjak? Miert kell vamzerkodni a fonoknek? Ezek a spiclis dolgok csak a masiknak rossz! Nap mint nap latom es hallom, hogy a masik bekopi a kolegajat es erdekes modon par perc mulva jon a muszakvezeto! Miert jo ez? Nekem nem volna szivem a masik munkahelyevel, penzevel jatszani. Ha valakit miattam rugnanak ki! Leepites volt nalunk es volt egy ficko talan 50 koruli lehetett es lassan dolgozott, 4 honapot huzott le de nem akartak kirugni. igy arrrol volt szo, hogy atrakjak a raktarba, kapott volna egy eselyt de az egyik raktaros kozolte, hogy oda ne adjak neki!! Igy ment a levesbe! Ezt valoszinuleg nem tudja a ficko csak felhivta a ceg, hogy ennyi volt. Epp most decemberbe amikor nehez elhelyezkedni vagy eselytelen es korban is benne van. 2 Operator kolega szemere is hanyta,, hogy jo elintwzte az oreget... Szoval anonym oldal es a kerdeseimre valaszoljatok es kort es nemet is irjatok meg a munkarol kicsit. Miert vagytok spiclik es rossz akarok? 26f Bp
2014. dec. 5. 01:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem szokásom árulkodni. Lesz-rom, mit csinálnak a többiek, engem hagyjanak békén és kész. Ha velem van baja valakinek, igyekszem az illetővel megbeszélni normális emberek módjára, de nem megyek sipítozva árulkodni, mint egy kisgyerek. Ha nem sikerül megbeszélnünk, akkor maradunk a köszönőviszonynál, de nem teszünk egymás alá.

Ruhaboltban dolgozom, van elég hely, hogy ne kelljen a nem szeretett kolleganővel egy levegőt szívni. 24L

2014. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én elég sok embert foglalkoztatok és igenis elvárom, hogyha valaki nem megfelelően végzi a munkáját azt jelezzék. Ha pedig az adott kolléga többszöri figyelmeztetés ellenére se változtat akkor lelkiismeret furdalás nélkül fogom kirakni. Sajnos volt már rá példa. A munkahely nem szeretetszolgálat! Aki nem teljesít megfelelően, vagy nem bírja a tempót az keressen olyat amit jobban bír, de más munkáját ne akadályozza vagy hátráltassa. Persze azért azt ne képzelje senki, hogy ez bemondásra működik. De én nyilván csak egy mocsok főnök vagyok, mit tudhatok erről.

Nézzük a munkavállaló szempontjából. Tegyük fel hogy adott munkahelyen dolgozik X és Y. X rendesen végzi a dolgát, ellenben Y akármilyen okból nem. Ezáltal ugye kevesebb az értéktermelő munka, kevesebb a bevétel, így előbb utóbb Xet sem lehet majd rendesen kifizetni. Na most innentől kezdve, ha X nem jelzi a problémát az illetékeseknek, akkor valószínűleg hülye, hiszen a saját kárára tartja a hátát Y helyett.

Végül is mindenkinek joga van úgy hülyének lenni ahogy akar.

2014. dec. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam, egy telefonmarketinges cégnél. Aki mellettem ült, egy velem egykorú,vagy fiatalabb srác, állandóan ment a kisfőnökhöz, aztán egyszer meghallottam,nem volt külön ajtó,h kérdezi,h hogy dolgozik, de ezt kb egy nap 3-szor,a 8 óra alatt. Undorítónak tartottam az egészet. Aztán eljöttem a stílustalanság miatt. Ugyanis cigiszünetben íratlan szabály volt,h a főnökkel kell lenni,és hallgatni a hülye poénját, még abban az 5 percben is!Mondanom se kell, hogy mindezt sz.r pénzért. Undorító volt. Külföldön más a helyzet, ott nem érdekli a főnököt ez, sőt,ha valaki ment bemószerolni, a főnök védett meg! Ő egy igazi főnök!
2014. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti hozzá szóló! Egy szó se volt arról,hogy valaki nem csinálja meg a munkát! Nem biztos hogy csak azért árulkodhat valaki,hanem mert leépítés miatt kitalál valamit,vagy épp azért árulta be mert ő 1 szer többször mehetett ki cigi szünetre mint más! De megcsinálja ugyan azt a munkát,de már ezért is képesek árulkodni,h ő miért mehetett ki cigire,ő neki miért van 2 percel több szünete!... STB De lehet h aki fél órával többet pihen,és azért árulkodnak,attól ő sokkal több mindent megcsinált mint a többi...
2015. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!