Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert arulkodtok a munkahelyen...

Miert arulkodtok a munkahelyen? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Anonym oldal, igy kivancsi vagyok es nyugodtan irjatok le. Miert vagytok spiclik a kolegaitokkal szemben? Miert jo nektek, ha a masiknak ala raktok? Nincs lelkiismeretfurdalosotok a masikkal szembe, ha bonus megvonast kap vagy esetleg fegyelmit vagy eppen kirugjak? Miert kell vamzerkodni a fonoknek? Ezek a spiclis dolgok csak a masiknak rossz! Nap mint nap latom es hallom, hogy a masik bekopi a kolegajat es erdekes modon par perc mulva jon a muszakvezeto! Miert jo ez? Nekem nem volna szivem a masik munkahelyevel, penzevel jatszani. Ha valakit miattam rugnanak ki! Leepites volt nalunk es volt egy ficko talan 50 koruli lehetett es lassan dolgozott, 4 honapot huzott le de nem akartak kirugni. igy arrrol volt szo, hogy atrakjak a raktarba, kapott volna egy eselyt de az egyik raktaros kozolte, hogy oda ne adjak neki!! Igy ment a levesbe! Ezt valoszinuleg nem tudja a ficko csak felhivta a ceg, hogy ennyi volt. Epp most decemberbe amikor nehez elhelyezkedni vagy eselytelen es korban is benne van. 2 Operator kolega szemere is hanyta,, hogy jo elintwzte az oreget... Szoval anonym oldal es a kerdeseimre valaszoljatok es kort es nemet is irjatok meg a munkarol kicsit. Miert vagytok spiclik es rossz akarok? 26f Bp
2014. dec. 5. 01:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a bolygó aréna minden tekintetben , a klassz emberek rég kimentek a divatból sajna . Nálunk többször lógós tolvajokat protekcióztak be hamisított ajánló levelekkel , mikor közöltük nem fizetjük ki a hiányt nem értették mi a gond . Előléptették őket aztán éveken át sikkasztottak több milliót és végkielégítéssel távoztak ....
2014. dec. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Wtf? :O ez h jon a kerdeshez? No mindegy.......
2014. dec. 5. 02:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen bajom mert én otthon dolgozom (számítógépen) A Java cégnél :) Persze én is dolgoztam 1-2 hónapot árufeltöltőként,de mivel kezdő voltam lenéztek,és nem akartak segíteni. Egyiknap meg mondom szarok rá én is így fogok viselkedni mindenkit osztottam persze ilyenkor már mindenki bevan fosva,és szóltak a főnöknek... Ezután Javához kerültem szakmunkás papírral 19 évesen... :) Igazából én is néztem külömböző munka helyeket,de engem sok helyre hívtak be elbeszélgetésre,de nagyon sok azért nem tetszett nekem se mert nem voltak segítőkészek! Ez olyan hogy nem rég lett meg a jogsim (kb 3 hónapja).De amikor vezettem a városba,akkor 50-el mentem (vagy épp a 30-as övezetbe 30-al) Akkor is dudáltak sokszor rám,vagy az elején amikor még lassan indultam el a piroson... Ez bosszantó hogy így viselkednek az emberek! Mintha ők úgy születtek volna mintha mindent tudnának! (de ha észreveszed az ilyen kissebb vállalkozásba ahol max 10 ember dolgozik ott othonos,családias a hangulat :) Talán azért árulkodnak,mert féltik a munkahelyüket vagy nem tom! Ha mondjuk nálatok leépítés volt azt bírom elképzelni,hogy azért mondta h nem kell a raktárba,hogy ha még lesz leépítés ne hogy őt dobják ki. Keresztanyámnak is van kisboltja,ő azért rúgott ki valakit,mert fojton ment árulkodni. De persze ahol több száz,vagy ezer ember dolgozik ott nem tudnak minden emberrel foglalkozni. Meg minél nagyobb egy cég annál nagyobb profitot akar... (keresztanyám mindig azt mondja! Ő nem kívánja hogy jól fusson a bolt,csak mindig legyen kifizetni a dolgozokat,árukat,számlákat,és egy bizonyos összeg neki havonta) Persze biztos örülne a nagyobb bevételnek,de ő mindig ad + szabadságot (Amennyi elővan írva az mellé ad) vagy ő nem tartja bent a dolgozókat 8 óránál tovább! Még ha pont akkor jön a raktáros,akkor inkább ő intézi! De ha nagyon ott kell maradniuk leltáron 1 évre 2 xer akkor persze kifizeti a túlórát! Na szóval nekem ezzel a 19 éves fejemmel az jött le nem éri meg egy nagyobb cégnél dolgozni! Persze mikrovállakozásnál is lehetnek ilyenek,de ott nem fordul elő ennyi (szerintem)
2014. dec. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vezető beosztásban dolgozok, és engem is megkeres olykor-olykor egy-egy beosztottam. A legtöbb esetben nem rosszindulat van a dolog mögött. A munkát el kell végezni! És nem szívesen dolgoznak hónapokig egy lógós kolléga helyett, ugyanazért a fizetésért!
2014. dec. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen lett a magyar ember!

Felfelé nyal,lefelé tapos!

2014. dec. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

5 Csak a söpredék.


Az meg alap, hogy minden spicli egy söpredék.

2014. dec. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha hátráltat a saját munkám elvégzésében, akkor igenis szólok. Aztán írásban is jelzem, hogy nyoma legyen. A döntés úgyis a vezetőé.
2014. dec. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen a logos kolega rol van szo! Most nem akarok leirni peldakat, ne h felismerheto legyen a ceg! Kedves utolso gaz vagy h bemoszerolod a kolegad, ami miatt ki is rughatjak. Persze ha valaki allandoan log es es nem dolgozik az ertheto h jelezve van a vezetok fele. Utolso akkor te is egy hulladek vagy spicliiiiiii!
2014. dec. 5. 11:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért lennék gáz, ha okkal mószerelok be valakit? Például kell egy táblázatot készítenem, amihez több embertől kellenek adatok, de mondjuk a Béla rendszeresen nem küldi, vagy késve küldi, ami miatt az én munkám akad meg, akkor jelzem, először a Bélának, aztán ha nem változik, akkor a főnökének. Ezt nem érzem problémának.
2014. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7 A spicli mindig spicli marad, és bárhogy is nyal, ő lesz az akit elsőként küldenek el.
2014. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!