Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen mindenki bénázik?

Új munkahelyen mindenki bénázik?

Figyelt kérdés

Hallani ilyeneket, hogy xy rosszul csinált ezt-azt, húú de béna. Vajon mindenki így van egy új helyen, vagy ők az "életképtelenebb" vagy szakmájukhoz kevésbé értők?

Mennyi ideig (napig/hétig)"szabad" bénázgatni?

Nektek hogy ment eleinte?


2014. szept. 22. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bele kell rázódni mert minden munkahelyen más a szokás és mindenki máshogy csinálja.

Az első munkahelyemen volt a legrosszabb mert akkor még nagyon kezdő voltam. Most már azért a gyakori dolgokat egész jól tudom úgyhogy a mostani munkahelyemen nem nagyon vannak gondjaim a munkával.

2014. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtató ezeket a válaszokat olvasni. A negyedik hetemet töltöm az első munkahelyemen, és most kellőképpen magam alatt vagyok. :( Azért találtam rá a kérdésedre, mert külön rákerestem, hogy vajon van-e más is hasonló helyzetben. Én egyfolytában aggódom, mert elrontottam már pár dolgot, és most az jár a fejemben, hogy vajon mennyi ideig lesznek még toleránsak velem. :S A négy héttel ezek szerint még jó vagyok..., de akkor sem tudok megnyugodni. Merő aggodalom az életem kb. három hete (az első hét még elment) :( , és ráadásképp az egyik kolléganőm is szívat, amikor csak alkalma adódik rá.
2014. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!