Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnek hogy ne zaklassan...

Mit tehetnek hogy ne zaklassanak tovabb?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen irodai beosztasban dolgozom. Az uzemi reszen van ket olyab ferfi beosztott aki folyton szekal, beszologat. A mai heten az egyiktol folyton azt kellett hallgatnom hogy adjak fel neki lottot es cukkolt vele meg fb-n is ram irt este hogy feladok-e neki. Mondtam neki, ez nem az en dolgom, mindenki intezze a sajatjat. De o ujbol kezdte a piszkalodast. Sokszor bejott az irodamba es megzavart vele a munkamban. Rosszul is lettem mert felidegesitett. Szoltam a feletetesemnek, o nem tett semmit. A masik ferfi folyton banto megjegyeseket tesz. Pl. Hosszu, csoves stb... nem ertem miert mond ilyenek. Az elejen nem erdekelt a dolog, de mar fel eve piszkal ez a ket ember. Van mikor fbn is ram irnak. Hiaba kerem oket szepen, nem hagynak beken. Nekem meg mar az idegeim kivannak.
2014. júl. 4. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szivasd meg őket te is :D Ha van csekkolójuk lopd el, ragaszd le tixóval és tedd vissza :D Tegyél sót a kávéba, stb. Ha visszacukkolod őket, abbahagyják szerintem :)
2014. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Akkor kezdd el terjeszteni,persze csak "diszkréten", hogy szerinted melegek,mert állandóan téged kerülgetnek. Biztos lesz egy kedves munkatársa,aki elterjeszti. Fognak örülni:D Ha lány vagy zaklatásért jelentsd fel őket.
2014. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Micsoda? nem szépen kell az ilyeneket kérni..Fiú vagy? mert akkor meg főleg ne hagyd magad. Én nő vagyok, irodán dolgozom, nekem is volt 1-2 ilyen "kedves " ember, de úgy elküldtem őket a fenébe, hogy azóta nagy ívben kerülnek, és nem mernek beszólogatni. Csak azzal csinálják, aki hagyja
2014. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, a másik pedig az, hogy ha nem bírod őket, zaklatnak, akkor miért nem tiltod le őket fbukról? Csak 1-2 kattintás, és nincs több zaklatás.Állj már a sarkadra légyszi
2014. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eleinte joban voltunk. Utana nem tudom mi tortent megvaltoztak es most szinte mindent megengednek maguknak. Volt hogy erelyesebben leptem fel, de akkor durvabbak lettek. No vagyok amugy. Vissza szivatni nem fogok, nem sullyedek le az o szintjukre.
2014. júl. 4. 15:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja es a mai napon mar tiltottam oket.
2014. júl. 4. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, ez már jó. Legyél velük bunkó, és lenéző (alapjáraton én senkivel nem vagyok ilyen, de ez bejött)

És semmiképp ne hagyd magad. Mondjuk azt nem értem, hogy a felettesed miért nem szól nekik.

És kérdezd meg tőlük, hogy figyelj már te xy, mire fel szólogatsz te be, néztél már tükörbe te szerencsétlen? A földbe kell döngölni az önbizalmukat. Mi az, hogy durvábbak voltak veled? mit mondanak olyankor? nincs ott más kolléga, akivel jóban vagy, és tudna segíteni ?

2014. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem vagyok olyan tipus. De neha mar muszaj olyannak lennem. Akkor azzal jonnek hogy durci vagyok, biztos megjott es meg ennel durvabbak. Mindezt masok elott. Vannak nagyon rendes munkatarsaim, ok nem ilyenek. Veluk joban vagyok es segitjuk egymast. Szoltam en mar vissza nekik tobbszor is. Annak a ket embernek akirol szo van de egyik fulukon be masikon ki. A felettesem annyit mondott hogy ne vegyem magamra. De itt mar nem errol van szo.
2014. júl. 4. 15:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja es nemreg jott hozzank egy uj fiu. Ot is kikezdtek. Turi a dolgot. Volt olyan hogy en szoltam nekik ne piszkaljak. Hagyjak beken.
2014. júl. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!