Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan érjem el hogy tisztelje...

Hogyan érjem el hogy tiszteljenek az emberek?

Figyelt kérdés
Egész életemben becsülettel tanultam és dolgoztam, az embereket mindig egyenlőként kezelem és mindenkivel kedves vagyok és segítőkész. Mégse értem mirt van az hogy nem tisztelnek az emberek. Mit kéne tennem ahhoz hogy komolyan vegyenek? 19/F
2013. nov. 21. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
jaaaj de ismerőőős!! tényleg! de én tudom mert megodlottam! :D régen mi volt velem? segítetem kedves voltam, kihasználták, és nem hogy nem tiszteltek óóó ellenkezője... bárki beug4tott nem tettem semmit mert kedves csöndes gyerek voltam. tanultam rendesen minden ahogy írod. de ezt az átlag ember lesz4rj4 :D mit tettem ellene? pl ha beug4ttak? ha kihasználták a segítséget? jól elküldtem őket a pixába! igen sok embernek ez kell h. emberszámba vegye a másikat, jelezni kell h. tudsz lépni "csúnyát" is. nem csak kedves tudsz lenni... oda kell csapni az asztalra! hogy elég! fel fognak rád végre figyelni :D és végre ember számba fognak venni, pl am ha félsz bunyózni, nem baj elég ha eréjesen lépsz fel a másik ha erősebb vagy tud jobban bunyózni akkor is össze fogja magát fo5ni h. ki ez a beteg állat aki vele mer ordítani. na így én meglettem végre becsülve, h. nem vagyok midnig kedves és oda csapok az asztalra ha valami nem jó. NE mindig segíts mindenkinek mert rá fognak szokni és kihasználnak majd 80%osan mindenki! tudj nemet mondani :D 19f
2013. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tanulmányozd riddick alfa viselkedését a 3 filmben,és az okokat amiért tiszteli a többi szereplő,holott a karakter egy börtönviselt,antiszociális cinikus,mégis egyenes jellem.

ebben a filmben vin diesel remekül megformálja milyen is egy igazi alfa,miközben semmilyen anyagi java nincsen csak az esze és a tudása.

2013. nov. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az 1. válaszolóval! Mindig mindenkivel kedves vagyok, emiatt sokan szeretnek is, de ha valaki beszól nekem, vagy olyan hangnemben beszél, ami nekem nem tetszik, akkor nem hagyom magam és visszaszólok, ilyenkor észreveszik magukat, hogy átléptek egy határt. Pl. legutóbb az egyik lány, - nem mondanám barátnőmnek, de jó haverom - akivel soha nem vesztünk még össze és nem is beszéltünk még egymással csúnyán felkapta a vizet, mert azt hitte, hogy őt röhögöm ki, pedig egy teljesen más dolgon nevettem, aztán olyan hangon beszélt velem, hogy meg is lepődtem rajta, de én is ugyan ilyen hangon visszaszóltam, aztán csöndbe maradt, nem is szólt utána hozzám egy darabig, majd bocsánatot is kért, hogy így viselkedett. Szerintem ő is meglepődött, hogy így visszaszóltam neki, mert tényleg nem volt még ilyen.

20/L

2013. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!