Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ha az egyik...

Fender Jenő kérdése:

Mit tehetek ha az egyik kollégám csúnyán és arrogánsan beszél velem?

Figyelt kérdés
Építőipari cégnél dolgozom előkészítőként. Sajnos akivel együtt kellene dolgoznom nagyon csúnyán viselkedik velem. Nem csak velem, az összes munkással úgy beszél mint egy kocsis. Mindenért engem hibáztat, azért is amiért nem tehetek. Ennek ellenére az Ő feladatát is nekem kell végeznem. Az a baj, hogy a gyomrom fáj pár hónapja az idegtől, pedig már addig süllyedtem, hogy nyugtatót szedek. (Nem is keveset, egyre többet) Munkahelyre szükségem van. A korom végett új munkahelyet nem találok. Fizetés nélkül nem tudok megélni. Ráadásul szeretem a munkám. Nagyon sokat túlórázom is, bár nem fizetik ki. Mondhatnám, hogy az életem a munkám. Hogyan tudnám leszerelni ezt az embert. (Nem a főnököm)
2013. nov. 10. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele te is úgy. Mondd meg neki a magadét.
2013. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen.

állj a sarkadra, és meglátod, észre veszi magát.

az a baj, addig, míg vki nem mondja megneki mi a szitu,addig azt hiszi ezt lehet.

attól h megmondod neki semmi nem lesz, magában átértékeli mekkora s eggfej.

ha nem a főnököd , miért hagyod?

2013. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele értelmesen, kérdezd meg, miért ilyen, stb.. ha ezek után sem változik meg, akkor nyugodtan küldd el az anyjába és viselkedj vele ugyan olyan bunkón, ahogy ő veled. Nem a főnököd, így a kirúgás veszélye sem fenyeget.
2013. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyen munkatársam nekem is volt már.Még az elején leordítottam agresszívan,azonnal kezes bárány lett belőle.
2013. nov. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!