Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nem "ciki" ilyenbe...

Szerintetek nem "ciki" ilyenben különcködni?

Figyelt kérdés

a munkahelyemen 10en dolgozunk, ha vkinek szülinapja van az a bevált rendszer h beadunk fejenként egy ötszázast, majd az ünnepelt választhat magának vmit abból a pénzből. ezres az órabérük, szóval fél órányi munka összegét adjuk oda. Az egyik munkatársnőm, aki 3 hónapja van itt, és eleve nagyon fura, fúr minket a főnöknél, képes volt a borítékba 300ftot tenni. Nekem ez olyan különcködésnek tűnik, mindannyian tudjuk h megtehetné, mert minden nap a büfében kajál míg mi(vannak köztünk diákok is) otthonról hozzuk pl.


Szerintem ez olyan kicsinyesség, h sajnál 200ft pluszt, ha neki lesz szülinapja mi is mind beleadnánk. Most nem anyagiaskodni akarok de mi vezet vkit arra h ennyire csakazértse akarjon beilleszkedni?


2013. júl. 27. 21:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nem az én szülinapom van hanem egy kolléganőé, és az említett fura nő kb 50 éves elvált, gyereke nincs
2013. júl. 27. 22:01
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
De ciki! Szerintem saját magát járatja le ezzel a hozzáállásával. Vannak furcsa emberek... Ő is az.
2013. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igazán nem sok pénzről van szó és úgymond visszakapná a szülinapján. Szerintem ezzel csak kizárja magát közülünk
2013. júl. 27. 22:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelyen vannak ilyenek.. Én a helyetekben jobban aggódnék azon, hogy furkálni próbál.
2013. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Részéről elég furcsa hozzáállás, de ezen fennakadni is értelmetlen. Ő ilyen, végülis nem bántott vele senkit, ő most így gondolta.
2013. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
lehet, hogy hülye kérdés, de nem gondoltatok abba bele, hogy éppen nem volt nála több apró? csak nagyobb összegű bankó.
2013. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

A fúrás szerintem cikibb.


3 hónapja van ott, nem ismeri az embereket. Én is inkább elkölteném a pénzt magamra, mint idegenekre.

2013. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

simán tudott volna pénzt váltani, mert pénzzel dolgozunk.


Egyébként szerintem is gáz a fúrás, ő az új és folyton be akar minket ártani a főnöknél pedig mi mindenkit befogadtunk eddig aki úgy állt hozzá h be akarja h fogadjuk, egyébként én se vagyok ezer éve itt, kb fél éve és velem rendesek mert nem kritizáltam őket hanem beletanultam h mi itt a rendszer és ahhoz tartom magam de ő egy álnok kis kígyó aki a hátunk mögött hazudozik és senki se tudja miért de a főnök neki hisz minket meg se kérdez. A főnök is nő különben

2013. júl. 27. 22:24
 9/18 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálunk is, bár szárnyra kapott a hír, hogy némi románc van a nő és a főnök között és belegondolva ez sokmindent meg is magyarázna. :) Idegesítő, de le kell tojni. Magatokra vigyázzatok, hogy ne tudjon ártani nektek.

Ha szemét lennék azt mondanám az ő szülinapján majd mindenki 300-at adjon, de nem biztos, hogy eléritek vele a célotokat, sőt...

2013. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát pedig ha következetesen mindenkinek 300at ad akkor mis is annyit fogunk neki adni...
2013. júl. 27. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!