Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik a vendéglátásban dolgozna...

Akik a vendéglátásban dolgoznak, mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés

Főként azokhoz szól a kérdésem, akik pincérként, szakácsként, konyhai kisegítőként dolgoznak.

Csak pár hónapja dolgozom a vendéglátásban a Balatonnál, de már teljesen kikészített, pedig jópár munkakörben dolgoztam korábban.

Napi 12-13 óra munka, addig nem mehetünk el, amíg vendég van. Folyamatos kapkodás, feszültség. Nap végére leszakad a lábam, csak akkor ülök, mikor a wc-n ülök. Nagyon meleg van, zsír-és vegyszergőz, nap végére büdös és piszkos vagyok. Van úgy, hogy 6-8 órán keresztül nincs idő enni. Stb...


Mégis mi szerethető van a vendéglátásban??



2013. júl. 25. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jaja csupa gyenge helyről tudnék beszámolni, figyi 15 éve csinálom!
2013. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Bár én is dolgoztam már konyhán amikor még csak tanultam a vendéglátást"

Ebből mire következtetsz?

2013. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vendéglátás és vendéglátás között is van különbség. Egy balatoni szezonmeló alatt szerintem én is eldobnám az életkedvem valahol a 12. munkaóra és a főnök cseszegetése között.
2014. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En most pultos vagyok nulla tapasztalattal mowt tanulok bele ebbe az egeszbe...amit szeretek benne..az az h nagyon kell porogni nekem ez kell ekkor erzem azt h elek es van ertelme a napomnak..emelett emberekkel kell foglalkozni..sok embert ismersz meg..persze vannak bunkok de vannak jo fejek is de legalabb nem egy gyarban ulsz es monoton munkat vegzel...masik amit szeretek ebben h annyira kell porogni h kikapcsol az agyam elfelejtem az osszes problemam..nem agyalok semmin,nem gondolkozok, osztonosen csak is a munkara figyelek. Es ez nekem tetszik..masik sokat keresek vele... Ezeket szeretem ebben...
2016. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!