Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munkahely a...

Létezik olyan munkahely a világon amely nincs telis tele kétszínű, törtető emberekkel és képmutató főnökökkel? Ahol az embert nem kerülgeti a hányinger attól ami ott folyik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jaja, az enyém, ott csak egy ilyen ember van, de az egyedül felér 10 másikkal :(
2013. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik, csak ahol egyedül dolgozol, egyben vagy főnök és beosztott együtt. Minden munkahely ahol többen vannak, undorító, gyomorforgató emberekkel van tele, főleg nőkkel, pfújjj!
2013. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen az én munkahelyem. Nincs hierarchia, nincs ranglétra, minden munkakörre egy-egy ember van, akik egymás munkájához egyáltalán nem értenek, mindenki egy szinten van, fölöttünk csak az ügyvezető áll, aki maga a tulajdonos, szóval nincs miért taposni. Béke és szerelem honol. :)
2013. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt ilyen munkahelyem, igaz nem volt nagyon sok kollégám, akik voltak azokkal a mai napig megmaradt a barátság és a főnök (tulaj) eddigi pályafutásom legnagyszerűbb vezetője volt. Emberséges, jó humorú, korrekt, elismert szakember és öröm volt nála dolgozni.
2013. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van, az enyém is ilyen, de sokáig tartott míg rátaláltam.

Biztonsági őrként egy telephelyet őrzök, egyedül vagyok, csak váltani jönnek a kollégák, velük jó a viszonyom. A főnököt havonta csak néhányszor látom, de őt is kedvelem.

2014. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

"Biztonsági őrként egy telephelyet őrzök"


Na ja. És mennyiért? Egy tál lencséért?

2016. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Na ja. És mennyiért? Egy tál lencséért?"


Ja, kb. De a kérdés nem is az anyagi részre vonatkozott. És ha az ember nem nagyravágyó, és takarékos akkor kicsiből is el lehet lenni.

2016. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

"és takarékos akkor kicsiből is el lehet lenni."


Jó szórakozást. Mi lenne ha elmennél dolgozni és nem bohóckodni?

Mert az a munka amit megfizetnek. Amit te keresel az nem munka. Az bohóckodás. Nem is kapsz érte csak alamizsnát.

2016. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Jó szórakozást."

Köszi meglesz, neked meg jó gürizést. ;)


"Mi lenne ha elmennél dolgozni és nem bohóckodni?"

Értelmetlenné válna az életem, azt meg nem akarjuk ugye.


"Mert az a munka amit megfizetnek. Amit te keresel az nem munka. Az bohóckodás."


Oké, hívjuk bohóckodásnak. Mindegy, lényeg, hogy jó legyen.


"Nem is kapsz érte csak alamizsnát."


Az alamizsna az fini, és okos embernek elég is. ;)

2016. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Csak ott a hib ahogy ha értenél is valamihez csinálhatnál olyat ami jól szótakoztat szereted és még keresel is vele.

mert el lehet ücsörögni a langyos lavórban látszatmelóval de hát ki az a hülye.. mint az ábra mutatja van olyan hülye.

én a hozzád hasonlóakat jobban lenézem mint a dologtalan alkeszeket.

ha már az ember elcseszi a napját legalább fizessék meg

annyiért amennyit egy szekus keres kb fel se kelek

2016. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!