Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szólnál a főnöködnek, hogy a...

Szólnál a főnöködnek, hogy a munkatársad lop, ha kapnál érte százezer forintot?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

.........KFT-nél 500.000ft-ot adnak ha felnyomsz valakit.

Jó pár embert kirúgtak 2x annyit mint ahány tolvaj volt.


Mert azt mondták hogy spiclikre sincs szükség.

2013. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kedvelem-e az illetőt, vagy hogy ártott-e nekem.
2013. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ingyen is.
2013. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem
2013. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kirugtak azt is aki bejelentette a lopást?
2013. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen. meg ha nem is kapnek erte semmit
2013. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 dani900 ***** válasza:
94%

Ez nagyon helyzetfüggő.

Ki lopott, mit lopott, de, ha megmondanám, azért mondanám meg, ha esetleg miatta én is bajba kerülhetnék, vagy kihatással lenne rám a dolog. Vagy, ha a főnökkel olyan jó viszonyban vagyok, hogy érdekel az ő sorsa is.

2013. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tudod bizonyítani, hiába szólsz, még esetleg te maradsz bajban rágalmazásért.

Egyébként nálunk nemrég elküldtek két embert, mert lopott.

Majdnem elküldték az egész céget is, ez egy külsős cég volt. Nemcsak ők voltak bent, de volt bennük annyi zsiványbecsület, hogy nem köpték be társaikat, így csak kettőjüket küldték el.


A munkatársak közül mindenki tudta, hogy sorozatosan lopnak, de pontosan a fent írt zsiványbecsület miatt nem árulták be.

Csak tudod, ha már két ember tudja, akkor az már nem titok többé. Előbb-utóbb ez ki fog pattanni.


Jó, tudom, a 100.000.- Ft nagyon nagy csalétek, de ezzel együtt járna a többi munkatársad megvetése is. Ilyenkor mindig a bajba jutottak mellé állnak, mert azt ne gondold, hogy nem fog kitudódni, hogy te szóltál.


De mint írtam fent, hogy ezt a pénzt megkapd, lopás közben kell tetten érned.


Én a helyedben nem tenném. Nekem a becsületem ennél mindig többet ér, mint ahogy egyik kedvencem, Révész Sándor énekli. bocs. :)

2013. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem... Előbb - utóbb úgyis lebukna a munkatársam, én minek feketítsem be magam, hogy még spicli is vagyok?
2013. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 vaszily katalin válasza:
igen ha észreveném,volt kolégám nagymenyiségben csinálta ano de fel se fogtam mi történt,hiába jeleztek a töbiek,elég tapasztalatlan voltam,s nem értetem mért volt az illetö segitökész,s sajnos lasan eset le a tégla,ugy szégyelem de ez van.1 hét után eset le.
2013. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!