Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen feltételeknek kell...

Milyen feltételeknek kell megfelelni egy biztosítós álláshoz?

Figyelt kérdés
Holnap megyek interjúra, de nem tudom mit kérdezhetnek, biztosítási területen. Igaz én soha nem dolgoztam benne, és nincs is olyan végzettségem. Milyen kérdésekre kell felkészülni?

2013. jún. 4. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én pénteken voltam "életbiztosítos" interjun! Van más irányú 3 főiskolai diplomám! Általános dolgokról beszélgettünk illetve az életbiztosítással kapcsolatosan néhány kérdésről. Add önmagad! Küldtek egy kb. 100-120 kérdésből álló személység-alkalmassági tesztet. Ezt kell kitölteni és visszaküldeni! A teszt kiértékelését kb. 10-15 percmúlva megküldte a "rendszer"! Igéret szerint kedden vagy szerdán hívnak (gondolom, ha megfelelek)! Még nem hivtak illetve egy másik igazgatóság küldött hasonló ajánlatot jelentkezésre! A "profession.hu" alapján választottak ki. Képzés van, segítenek stb. Ezeket úgy is elmondják! Sok sikert. Üdv. Károly
2013. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2013. jún. 4. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly elvárás nincs, normális embereket keresnek, ennyi. Gyakorlatilag bárkit felvesznek, aki értelmesen tud nézni és válaszolni, mert kell nekik az ember.
2013. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!