Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik azok a tulajdonsagok/csele...

Mik azok a tulajdonsagok/cselekedetek amivel rossz benyomast tudsz kelteni egy allasinterjun?

Figyelt kérdés
Egyszer egyik multi keresett telefonon, hogy lenne egy pozicio amire szivesen meghallgatnanak. Ugy voltam vele mit veszithetek,penzben csak felfele "bukhatok" a mostani munkahelyemhez kepest. Szerintem jol ment annak ellenere, hogy az ottani vezeto eleg lekezelo stilusban beszelt az elejetol, mintha o lenne az atyauristen. Ennek ellenere en probaltam jo benyomast kelteni.Sajnos elutasitottak vegul ( a hely meg mindig meg van hirdetve honapokra ra, amit nem teljesen ertek) Na azota meg jelentkeztem mas tipusu poziciora is, de nyelbol elutasitanak a HR-rol, be se hivnak interjura. Normalisan oltozok, nem vagyok egy furcsa alak, de valamiert megse kellek. Az interjunak lehet koze hozza? Oszinten szolva nem ertem az okat. Az csak hab a tortan, hogy olyan ismeroseim dolgoznak ennel a cegnel akik szerintem semmivel nem talpraesetebbek vagy szakmailag jobbak nalam.

ma 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokszor arcra is válogatnak.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van, hogy csak reklámból hirdetnek, nincs is valós állás.

Vagy az ismerőseid nem akarják, hogy ott dolgozz...

ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!