Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Léteznek olyan szakmák, ahol...

Léteznek olyan szakmák, ahol emberekkel lehet foglalkozni és nincsenek munkatársai az embernek?

Figyelt kérdés
Olyan foglalkozások érdekelnének, amivel emberekkel lehet foglalkozni de az önállóan végezhető akár egy vállalkozás keretén belül. Olyanokra gondolok mint a fodrász, kozmetikus, körmös, masszőr. Az a gond hogy ezekhez nincs huzalmam se kézügyességem,sőt nagy fizikai erőnlétem se például a masszőrködéshez, sajnos alacsony és nagyon vékony alkatú vagyok. Jobban szeretek egyedül, önállóan dolgozni, sokkal eredményesebb is vagyok, mint egy munkahelyi közegben, de sajnos semmi ötletem nincs, hogy milyen képzést végezzek el. Egészségügyi végzettségem van és szeretném is csinálni de olyan lenne testhezállóbb, ami önállóan végezhető, munkatársak nélkül.
ma 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen végzettséged van, de ha pl ápoló, akkor lehetsz házhoz járó idősgondozó. Esetleg bébiszitter, ha szereted a gyerekeket, én pl. szívesebben alkalmaznék olyat, aki baj esetén nagyobb eséllyel tud segíteni, mint egy “mezei” ember. Mondjuk fizikum ezekhez is kell, illetve meg kell felelned a családnak, akihez jársz.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idegenvezető, valutapénztáros (általában full egyedül üldögélnek a kutricában), házhoz járó betegápoló.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi, amit egyéni vállalkozóként csinálsz, az ilyen, jó, lehet, hogy grafikusként mondjuk nem fizikailag foglalkozol emberekkel, de ugyanúgy egy problémájukat oldod meg.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen személyes szolgáltatás, ha önálló vállalkozóként csinálod. Pl. korrepetáló tanár bármiből, nyelvtanár, pszichológus, idősgondozó / ápoló, animátor, idegenvezető, kézművesszakkör-vezető, coaching pl.
ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Katona Dius ***** válasza:
Tetováló?
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fabulátor válasza:
pl.boncmester?
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!