Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság kevésnek számít a...

Manapság kevésnek számít a 340.000 forintos havi fizetés irodai munkakörben?

Figyelt kérdés

ma 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok függ attól, mi az a munkakör, az ország melyik részén, milyen cégnél stb
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészről amit 1. leírt, másrészről az enyém kevesebb és így nagyon víg lennék ettől.
ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Miért számítana kevésnek? Talán olyan nagyok az igényeid, hogy nem jössz ki ebből?
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Justinianus ***** válasza:
31%

"Miért számítana kevésnek?"

Talán mert félmillió bruttó lópikula...

ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 lámlámnahát ***** válasza:
0%
amit egy átlagember előad egy irodában, azt kell mondjam, hogy még mindig körülbelül tízszer több, mint amennyit megérdemel.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de nekem passzív házam van. 30 ezer a rezsi és nincs hitel.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

#4

A fizetésedhez mérten kell igazítani az igényeidet. Az, hogy egyeseknek, és szerintem neked is, az Isten pénze se lenne elég, mert akkorák az igényeitek, arról csak ti tehettek. Ha több pénz kell, akkor keress olyan munkát, ami ezt lehetővé teszi.

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
850 euró. Nevetséges bér. De a magyaroknak megfelelő.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Én szintén irodai munkával (80 %-ban home office) nettó 390-et keresek. Nem mondom, hogy elégedetlen vagyok, de bőven megvan már a 20 éves tapasztalatom a munkakörben ahhoz, hogy ennél többre is hivatott legyek. Egyelőre jó, nem stresszes, jó fejek a kollégák, a főnökök is viszonylag tűrhetőek. Nekem egyelőre jó így, aztán meglátjuk, hogy év elején szándékoznak-e majd emelni.
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ, mire. Ha mondjuk adminisztrátor, asszisztens vagy, akkor nem kevés, sőt, igazából egész jó. Én marketinges vagyok 10+ év tapasztalattal, nekem kevés. A full stack fejlesztőnek kevés. Szóval érted, nem mindegy, mit csinálsz az irodában, milyen végzettséggel és mennyi tapasztalattal.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!