Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek olvasható ez a...

Szerintetek olvasható ez a kézírás?

Figyelt kérdés

[link]


Egy munkatársam elkottázott valamit, és a főnök előtt azzal próbálja tisztára mosni magát, hogy engem hibáztat, amiért olvashatatlanúl írok, és így próbálja rám hárítani a felelősséget.

Oké, tudom, hogy a szépírás nem az erényem, na de komolyan olvashatatlan a firkálmányom?


tegnap 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Petőfi 27. Simán elolvastam.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez Petőfi, akkor olvasható. De EZT nem tudta elolvasni? Mert egy hosszabb, és kevésbé evidens szavakat tartalmazó íráson simán el lehet csúszni azért...
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez 1 db szó volt csak, de olvasható. Még csúnyának sem mondható, első ránézésre felismerhető minden betűje. Ez magában még nem bizonyít semmit (sőt ha nagyon akarod manipulálhatod is az olvasót egy szebb írást példának választva).

Ez nem itt és nem mi fogjuk eldönteni, mert az igazság ennyiből úgysem derül ki. Ha a megtörtént eset szövege is így néz ki, akkor nem túl erős érv lesz az olvashatatlanság.

tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egész konkrétan ez az eredeti szöveg, így ahogyan le van írva. Nem utólag lett átírva.
tegnap 21:52
 5/8 A kérdező kommentje:
A Petőfi utcába kellett volna kiszállítania valamit, majd visszahozta, mondván nem tudta kiolvasni a címet.
tegnap 21:54
 6/8 A kérdező kommentje:
A csattanó, hogy a végén még a főnök is engem cseszett le, hogy miért nem NAGY NYOMTATOTT BETÜKKEL írtam.
tegnap 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Simán olvasható. Még ha vmi egzotikus, sehol máshol nem létező utcanévröl lenne szó, azt esetleg érteném. De aki ezt nem képes dekódolni, azzal vmi gond van. (Mondjuk jelen esetben valszeg szándékosan nem mond igazat, de ez már egy másik történet. )
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ennél sokkal furábban írok, és azt is mindenki el tudja olvasni. Nem értem, mi a baja.

Vagyis de. A szóban forgó kolléga csókos.

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!