Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mióta vagy munkanélküli?

Mióta vagy munkanélküli?

Figyelt kérdés

tegnap 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Június 20 óta. Kicsivel több mint 3 hónapja.

De ezelőtt 2022 októberétől 2023 decemberéig voltam, kemény 14 hónapig. Én egyszerűen nem akarok dolgozni. 2 hónap tartalék pénzem van, utána már nem tudom fizetni az albérletet. De én nekem ebből elegem van, 2 hónapig még kiélvezem amit az élet ad aztán felkötöm magam. Nem akarok visszamenni a munkaerőbe. Évek pszichiátriai kezelése sem tudta megszerettetni velem ezt a földi emberi életet.

tegnap 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ne kösd fel magad 11. lehet ez az egy életed van, miért eldobni. sosem tudod hogy nem alakulna úgy valami holnap ami miatt megbánnád. és ha az utcára kerülnél sem vagy teljesen magadra hagyva, sokan kerülnek bele és élik az életüket, vagy lépnek ki belőle egy másik életszakaszban
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12 De felkötöm magam. Nem akarok éhezni az utcán. Meg nem is Magyarországon vagyok hanem Svédországban, itt nem csak éhezni fogok, hanem kemény fagyok is jönnek. És magyarként nem jár a segély.

Nem akarok semmi áron utcára kerülni, de nem is akarok dolgozni semmi áron. Ez van, vagy így, vagy úgy meghalok mindenképp. A felkötés a leggyorsabb.

tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!