Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mióta vagy munkanélküli?

Mióta vagy munkanélküli?

Figyelt kérdés

tegnap 16:11
A kérdező szavazást indított:
1-3 hónapja
4-6 hónapja
6-9 hónapja
10-12 hónapja
több mint 1 éve
1,5 éve
több
8 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én már lassan 1.5 éve 😮‍💨
tegnap 16:15
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
több éve. az embernek tényleg még az életkedvét is lerombolja
tegnap 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
aki több év alatt nem talál munkát és nem is képzi magát, ott azért van baj a fejekben.
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én idén nyaron befejeztem egy képzést. De így is attól számítva kb. lassan fél éve nincs melóm:(
tegnap 16:23
 5/13 A kérdező kommentje:
3 nem feltétlenül a fejben van baj. Sokunk nem akar rossz helyre menni ahol kihasználják. Vagy nem adnak nekünk esélyt
tegnap 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szerencsés vagyok, Pest környékén lakom, és (most már) közepesen jó végzettségem is van. (A közepesen jó alatt azt értem, hogy kvalifikált, van igény rá, de speciális, így a munkaadók köre azért korlátozott)

Ezzel a végzettséggel 3x kerestem állást, ebből 4 hét volt a leghosszabb idő, hogy nem jutottam el legalább addig az interjúig, ahova végül felvettek.

Előtte volt egy másik végzettségem, még speciálisabb, ott 3 hónap munkakeresés után döntöttem úgy, hogy első körben elhelyezkedek szakmán kívül, utána pedig, ha továbbra sem lesz semmi, akkor továbbképzem magam és pályát módosítok.

tegnap 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Több év alatt már le lehet tenni egy olyan diplomát, amire van kereslet.
tegnap 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sok a diplomás munkanélküli is, főleg vidéken
tegnap 16:37
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell olyat tanulni amire van kereslet.
tegnap 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2012 június óta
tegnap 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!