Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a végzettséged és jelenleg...

Mi a végzettséged és jelenleg mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mi a végzettségetek, és hogy sikerült-e abban elhelyezkedni, vagy rájöttetek hogy nem is a ti világotok. Ha esetleg váltottatok azt is írjátok le. Szeretitek csinálni, vagy csak kényszerből végzitek a munkátokat.


Én utolsó éves egyetemista vagyok gazdasági szakon és logisztikai területen dolgozok gyakornokként. Március óta dolgozok ezen a területen, viszont annyira nem fogott meg a terület és nem is szeretem annyira csinálni, gondolkodok a váltáson, hogy más szakterületre is nyerjek betekintést.



tegnap 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Munkahelyet cseréld le inkabb..
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Grafikus, de most egy raktárban dolgozom félig fizikai, félig szellemi munkakörben. Mind a kettő az én világom, de grafikusként nem akarok alkalmazottként dolgozni, úgyhogy az most jegelés alatt áll, csak itthon “hobbiból” foglalkozom vele, jelenleg tök jól elvagyok a raktárban, mert változatos, jó a társaság, stb de alapvetően vállalkozás, HO a cél majd, majd mostanában kezdem el tervezni, hogy mi legyen, mert más dolgaim voltak a nyáron, de szerintem egy évet még biztos maradok ahol vagyok.
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Tanár, és tanítok. Még.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak muszájból végzem, mert pénzt kapok érte.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Ugyanez.

tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 osztályom van, takarító vagyok egy vendéglátóegységben.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vasutas, de 20 eve vegeztem a sulit, es fel evet dolgoztam szakmaban.

15 evet voltam szerzodeses katona, logisztikai alakulatban.

Most meg kulfoldon elektronikai osszeszereles es tesztelessel folglakozom.

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!