Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felnőttképzésen, szóval ilyen...

Felnőttképzésen, szóval ilyen munkaügyi központos tanfolyamon is be szedik a telefonokat?

Figyelt kérdés
Van joguk?

tegnap 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg minden iskolára vonatkozik a törvény! Még a tanfolyamokra is vonatkozik. Sőt az autós iskolákra is vonatkozik! De az már más kérdés hogy a gyakorlatban ezt hogyan kivitelezik.
tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg igen. Nevetséges :D
tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
1-es voltam! Szóval elméletileg be kell szedni! Igen. De az már más kérdés hogy én az biztos hogy be NEM adnám. Már csak azért sem mert túl nagy értékű telefonom van. Ez alatt értsd: tobb mint fél millió forintos telefonom van. Mindegy milyen típusú. Nem ez a lényeg! Hanem az ha le adom, akkor ki garantálja hogy épségben vissza is kapom. Ki vállal felelőséget egy fél milli Ft értékű telefonra?
tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha nem vagyok hajlandó?
tegnap 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ki mész a folyosóra, és lesz egy igazolatlan órád. Amit majd a munkaügyi központban be fizetsz tandíjként! Szóval választhatsz! Le adod a telefonodat és tanulsz. Vagy. Nem tanulsz és nem adod le a telefonodat.
tegnap 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én sem adnám le, szórakozzanak az anyjukkal.
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetemen nincs is ilyen baromság, szóval szerintem sima képzésen sem kéne. Gyerekeink vannak, hivhatnak oviból, suliból.
tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!