Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálom a kollégáimat?

Miért utálom a kollégáimat?

Figyelt kérdés
tegnap 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod; nem is értem, hogy milyen választ vársz.
tegnap 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan toxikus hangulatot teremtenek mint egy rossz középsuliban. Érzelmileg egy gyerek szintjén állnak.
tegnap 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Milyen választ vársz?


1. "A kollgáid köcsögök, csak te vagy a szép és jó, nem is érdemel meg a világ téged" típusú léleksimogatóst,


vagy


2. "Egy trágya hulladék vagy, akit jogosan gyűlöl mindenki." típusú önostorozósat?

tegnap 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert magadat utálod első körben. Hogy nem tudod őket kezelni, nem tudsz visszaszólni és határt húzni.
tegnap 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem utálom őket bár toxikusok valahol sajnálom és egyszerre meg is értem őket. Hogy így kezdtek el viselkedni, mert a viselkedés mögött is mindig húzódik valami háttértörténet.

Az is lehet úgy érzik mai világban csak így lehet túl élni érvényesülni, attól azt ahogy beszélnek másikkal és egymás háta mögötti szarkavarást nem fogadom el, de megértem.

Utálni meg nem akarok senkit, maximum vannak akiket ezen cselekvések alapján kevésbé kedvelek.

tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és velem is vannak problémák.
tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2


Ez a válasz alapján gondolom, hogy lehetséges hogy magadat többre tartod érzelmi intelligenciát illetően, magadról azt gondolod, hogy feljebb vagy, és zavar meg dühít, hogy ilyenekkel kell közösséget vállalni meg együtt lenni, akik "nem a te szinteden" vannak érzelmi intelligenciát illetően.


Olyan biztos hogy van, hogy toxikus meg lehúzó környezet (én is megéltem), csak nem mindenki reagál úgy, hogy na hát én azért ennél jobb vagyok, mi az hogy ilyenekkel kell lennem. Mintha te nem eshetnél ugyanabba a hibába egy percre sem...Ne gondold. Mi, emberek nagy mellénnyel mondjuk, hogy "én?....én bezzeg ilyet soha nem tennék, így soha nem viselkednék", aztán 10 perc múlva megcsinálja ugyanazt mint a másik, és észre sem veszi.


Szóval szerintem próbálj elfogadóbb lenni az emberi eshetőséggel kapcsolatban, meg a hibákkkal kapcsolatban. Ettől még nem fogadsz el midnent, ettől még tudod tartani a határaidat.

Tudom, tudnak olyat produkálni az emberek, amikor ez nagyon nehéz, én is szenvedek ezzel.

tegnap 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 UlfOrmson ***** válasza:
#2: meg is válaszoltad a kérdésed
tegnap 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg is adtad a választ:

"Érzelmileg egy gyerek szintjén állnak.".

De vedd figyelembe, hogy lehet, hogy a munka leterheltsége is megköveteli, hogy így regenerálódjanak.

tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!