Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmazottként hol dolgoztok,...

Alkalmazottként hol dolgoztok, milyen feladataitok vannak, ahol jól érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
szept. 15. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

En olyan helyeken ahol kb havonta egyszer látni a főnököt es nincs kollega vagy max 1 van.

Barmilyen feladataot elvégzek. Meg nem volt olyan ami meghaladna. Ahhoz is van egyébként is segitség mindig.

szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Embereken múlik nagyrészt.


Ha jelen van a főnök, akkor VELE dolgozunk, nem NEKI.

Ha csak áll mint a f@sz a lakodalomban és prédikál, az rossz jel. Itt az lesz, hogy elméletei vannak, de nem ért hozzá csak nem is tud róla.


Vagy ha nincs ott a főnök, az is jó. Van elég önkritikája, felmérte, hogy kell egy középvezetés, aki ért is hozzá, és békén vagyunk hagyva.


Pénzzel, munkaórákkal nem vacakolnak.

szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Irodában vagyok mindenes. Ügyfelekkel kommunikálok, beszállítókkal, gyártókkal. Intézem a beszerzést, a panaszokat, ellenőrzöm a raktárkészletet. De vagyok az, aki a honlapot is kezeli és figyeli az árakat.



Igazából imádom a munkám, a közösség is jó, szóval mázlista vagyok.

szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!