Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is mindennap stresszel a...

Más is mindennap stresszel a munkájában?

Figyelt kérdés
Normális ez egyáltalán?
szept. 11. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de nekem is tele a hócipőm. A pozíciómhoz képest aránytalanul nagy felelősség van rajtam. Nem félek bele a 8 órába, most is még gépnél ülök (nincs megfizetve a túlóra), megtehetném, hogy teszek rá, de akkor soha nem érem utol magam( mondjuk így sem). Az a baj, szeretem ezt a munkát általánosságban, de sok más embertől függ, tudok e haladni. Sokszor ők nem haladnak, infót sem adnak, nem válaszolnak mailekre. Én vagyok az utolsó láncszem az ügyfél felé, aki direkt kapcsolatban van vele és folyton magyarázkodom meg ingyen túlórázom. Utálom már.
szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Milyen a stressz mértéke?

Mire hat ki?

szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Időszakosan lehet normális, ha pl. új a munkahely vagy a munkakör stb., de hosszú távon nem normális és nem is jó.

Most én is sokat stresszelek, de nekem új munkám van. Igaz, a fejlődés érdekében én akartam kilépni a komfortzónámból :S Hát sikerült...

Fel a fejjel!

szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Olyan szempontból kismértékben én is, hogy nem adnak embert és egyre több nehezedik rám. Viszont volt már sokkal rosszabb helyem, onnan menekültem, azután jött ez, itt még mindig jól érzem magamat a csapatban, és jó a főnököm. Nem a főnököm tehet a helyzetről és próbálja jól megszervezni. Úgyhogy ez a stressz nálam nem a veszélyes forma.


35/F

szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Mióta felmondtam, azóta nem.
szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem konkrétan a munka stresszeli az embereket, hanem az, hogy nem tudnak határt húzni, semmit nem lehet kimondani, és mindenre bólogatni kell.
szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Én nem stresszelek minden nap. Van néha pár nap stresszes időszak, de elenyésző.


Hosszú távon a stresszes életvitel komoly egészségügyi problémát okoz, pl. daganatot.

szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért,mert még új vagyok.Múlt hétfőn kezdtem.
szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 naponta, mert akkor van nagyobb feladatom. Ez a stressz-helyzet már az iskolában elkezdődött, tehát ergo: bármilyen szuper munkahelyre mennék, ugyanez lenne mindenhol.
szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mert rengeteg minden nem rajtam mulik akkor meg minek stresszeljem magam?!
szept. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!