Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hegesztő szakmában mennyire...

Hegesztő szakmában mennyire elterjedtek a női dolgozók?:D

Figyelt kérdés

Vagy ez egyáltalán nem nőnek való szakma? Engem tökre érdekel.


22/L



#hegesztő #Női dolgozó
szept. 4. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem elterjedtek. A hegesztő tanfolymon is amit végeztem egy éve, a kb 30-40 résztvevőből egy nő sem volt.

A legtöbben amúgy már tudtak hegeszteni, csak kellett nekik a papír. Nagy hátránnyal indult, akinek nem volt tapasztalata

szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Tok tok-on van egy lány, külföldön dolgozik.
szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a fémiparban dolgozok több mint 8 éve, egy csajt láttam idáig melósruhában. Az a baj, hogy még ha tudsz hegeszteni, akkor is kell a nehéz vasakat emelni, beállítani szükséges a fizikai erő. De hajrá, a srácok örülni fognak neked.:D
szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Ritka, de van. Hajrá:)!
szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Ez inkább kis hazánkban jellemző, máshol betartják az előírásokat, itt még az ilyen célszerűeket se, hogy ne a minősített hegesztő szkanderozzon már a majdnem teljesen összeszerelt kazánnal emelő-forgató gép nélkül, ha már hibátlan varratot várunk tőle éjszaka 12 órában. Az a kemény, hogy ezek a s**]fejek meg is csinálják banánért.
szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!