Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több, mint 10 éve dolgoztam...

Több, mint 10 éve dolgoztam az egyik multinál, mint pénztáros másfél hétig, ha most hasonló helyre jelentkezek, mi lenne, ha kitolnám az önéletrajzomban vagy 3 évre a tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Se előtte, se utána nem dolgoztam kereskedelemben, de ahogy elnézem a hirdetéseket van pár eladó/kasszás pozíció. Az utóbbi években irodai közmunkára futotta csak, a gyerek miatt jó volt a munkaidő, de most már elkezdett egyedül járni, nem kell kísérgetni, így nekem se fontos a kötött munkaidő, és a több fizetés is jól jönne.
szept. 3. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki sem fog utánanézni, nem is tudnak. Csak arra vigyázz, hogy amikor a TB kiskönyvet adod le, inkább nyilatkozd le, hogy nincsen, elgórta a volt munkáltató stb. Mert abból kiderülhet, hogy nem volt annyi tapasztalatod, meg munka folyamán is. Csak akkor csináld, ha biztos vagy magadban, hogy el tudnád végezni a munkát.
szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elő tudod mellé adni, hogy 3 év tapasztalattal is rendelkezel, nem fog feltűnni senkinek. Mert nekem úgy tippre másfél hét betanulásra sem elég, nemhogy rutint szerezni. 10 év alatt meg változott annyit a világ, hogy az a másfél heted sem ér ma lehet semmit, mert újra meg kell tanulni mindent. Ezzel már nem lesz releváns a kamu tapasztalat sem.
szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem hazudnék, úgyis azonnal látszani fog rajtad, hogy gőzöd sincs, merre hány méter. Inkább tanulj be rendesen.
szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tb kiskönyv nem gond, az már betelt, itt 2 hónaptól az 1 évig mindenféle szerződést kaptam, mindig minden újra panírozva.

Gondolom a boltok se ugyanazt a programot használják, úgyis be kell tanulni, ott 2 napnál többet nem pazaroltak a betanításra, 3. nap már egyedül kellett mindent megoldanom, nem volt egy agysebészet. Ha össze tudtam volna hangolni a vizsgáimmal, maradtam volna tovább is, de hiányzott a rugalmasság a helyből. Most ilyen gondom sincs, csak szeretnék több pénzt keresni.

szept. 3. 11:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem panírozva, hanem papírozva.
szept. 3. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!