Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az év mely szakaszában a...

Az év mely szakaszában a legkönnyebb állást találni?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy (🙏🏻), akkor január-február környékén fogok tudni gyakornoki pozíciókra pályázni. Azt tudom, hogy a nyár mindig uborkaszezon, de az év eleje ebből a szempontból mennyire lehet sikeres próbálkozás?

aug. 31. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Január közepétől már érdemes elkezdeni keresgélni, addigra minden visszaindul a karácsonyi leállástól és nagyjából már képbe kerülnek a vezetők és eszükbe jut hogy szükségük lehet plusz emberekre, akár gyakornokokra is, és akkor elkezdik feltölteni az állás hirdetéseket. Ez úgy márciusig kiszokott tartani, esetleg még május vége, június közepéig is lehet keresgélni. A nyár kb szeptemberig olyan amilyen, előfordulhat hogy lesznek nyitott állások, de az is lehet hogy nem. Én eddig elég vegyesen láttam ezeket. Szeptember közepétől úgy kb novemberig is akadnak állás lehetőségek de november-december nem igen.
szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes kifejtést! :)
szept. 1. 00:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ősszel, szeptember-november.
szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!