Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megvagytok elégedve a munkahel...

Megvagytok elégedve a munkahelyetek légkörével ? Jól viszonyulnak hozzátok a vezetők, munkatársak ?

Figyelt kérdés

aug. 21. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen, 100%-ban meg vagyok mindennel elégedve.
aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem. A főnököm megbánta, hogy felvett, de nem tud kirúgni, mert az ügyfelek bírnak, és sokan kifejezetten engem keresnek. A másik főnökeim közül az egyiket láttam csak, a 4 év alatt, 5-6 percre. A fizu is vacak.


- De lehet dugni fiatal csajokat.

- Ha kész a meló, azt csinálsz amit akarsz.

- Ingyen van a TV, kaja, pia, fogorvos, és a céges kocsi hoz-visz haza.

aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megvagytok elégedve a munkahelyetek légkörével ?

Részben

Jól viszonyulnak hozzátok a vezetők, munkatársak ?

Igen

aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

A munkahelyem a szobám, a főnököm én vagyok. Meg vagyok elégedve, bár néha sokat várok el magamtól..


(Lepontozhattok, megértem)

aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok megelégedve. Válogatás nélkül veszik fel irodai munkára az inkompetens, gép előtt ülni gyűlölő embereket. És elvárják tőlünk, hogy tanítsuk meg nekik azt, amit se a szüleik, se az iskola nem tudott.


Vezetők sz@rnak ránk ez ügyben, csak az érdekli őket, hogy miért csúszunk a melóval, mert így nem lesz meg a bónuszuk.


Irodai meló, mégis percre pontosan el vagyunk számolva. Ha valaki 5 percet odafordul a másikhoz és beszélgetni akar, már jön az email, hogy a munkával foglalkozzon.

aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: Miért pontoznának le? Csak azért, mert rosszul használsz fogalmakat?
aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#6

Az, hogy te nem érted, amit a 4-es ír, az nem az ő hibája, hanem a tiéd. Biztos irigyled őt, mert ő vállalkozó és úgy osztja be az idejét, ahogy akarja, te pedig gondolom egy gyárban 4 műszakban robotolsz pl.

aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

#7: Majdnem sikerült beszólni, csak mégsem...

A munkahely a vállalkozása, nem a szobája, a főnőke meg a vevője. Tényleg nem bonyolult.

aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Meg vagytok elégedve!

Nem "megvagytok".

Kirúgnék mindenkit, aki ennyire nem tud helyesen írni!

aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!