Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállaljak egy jól fizető...

Elvállaljak egy jól fizető munkát Budapesten, ha heti háromszor be kellene járni és az iroda biciklivel 20, tömegközlekedéssel 30 percre lenne? Kicsit sokallom. 9-kor kellene kezdeni.

Figyelt kérdés
aug. 16. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

“Ha korábban full home officeban dolgozott valaki, akkor ez már áldozat.“


Mindjárt megsajnállak, mekkora áldozat. Én külföldön dolgozom, minden nap 5 kor kelek hogy beérjek 8ra. Nyilván a te helyzeted sokkal nehezebb az én heti 5 nap munkaidőmhöz képest.

aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes....
aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

De ha ismered magad, hogy ez neked áldozat, miért teszel fel kérdést ide idegeneknek, akik viszont kurwára nem ismernek?

Magyarázza már meg nekem valaki, hogy mi ez a kérdés? Mi vele a cél?

aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13-ra:

Hogy mi a célja ezzel a kérdéssel?


Megmutatni, hogy ő akkora aduász a világban, hogy tőle már az is hatalmas áldozat lenne, ha hetente háromszor 9-re be kéne érnie a viszonylag közeli munkahelyére, jó fizetésért persze.

aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Max 30 perc alatt bent vagy? Az bp-en a szomszédnak számít.
aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Trollkérdés..
aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám abban az esetben, ha kivételes helyzetben engedélyez a cég napcserét vagy egy plusz home office napot.
aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!