Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valami nem tetszik a...

Ha valami nem tetszik a munkahelyen és mondtàtok màr azelőtt ti mondanàtok még vagy lépnétek?

Figyelt kérdés
aug. 3. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi az ami nem tetszik.
aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Masok nem dolgozasa,kihasznalo rendszer es egyre jobban tudatosul bennem es egyre jobban zavar.Termrszetesen az ilyenek mind nagyon jok,ki is vannak fizetve.Es nem valakiknek a valakijuk.Sztahanovista rendszer ahol meg van a ket igahuzo a tobbi meg a nem dolgozo elvegeznek egy minimumot csak a kollegamat ez nem zavarja.Mivel mar szoltam azelott tobbszor es semmi se valtozott nem fogom sokaig az onbecsulesem ala menni csak varom talaljak megfelelot
aug. 3. 12:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt ez a ceg politika a jo kollegano 2 ev utan dobbantott is azt mondta visszamegy allamiba dolgozni kihuzza ott nyugdijig
aug. 3. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlennek tartom. Amit már többször jeleztem, azt felesleges újra és újra, mert nem fog változni semmi. Volt olyan munkahelyem, ahol elkezdtem lázadni és a többiek mondták, hogy felesleges, mert ők már X éve ott vannak és semmi nem változott. Egy idő után rájöttem, hogy igazuk volt és csak saját magamat túráztattam feleslegesen. Ma már nem kínlódok ilyesmivel, ha látom, hogy nem érdekli őket a véleményem vagy nagyon nem érzem jól magam, már lépek is tovább.
aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es igen valoszinuleg ugyanaz az eredmenye lenne
aug. 3. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is szóltam, hogy gond van, és valami nem tetszik, hanem léptem (előbb kellett volna).

Annyi, hogy a mostani eszemmel a végén már beolvasnék az osztályvezetőnőnek (akinek gőze nem volt róla, hogy milyen aljadék emberek dolgoznak az osztályán).

aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!