Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tolerálják nagy...

Mennyire tolerálják nagy multi cégeknél, ha egy operátor/gépkezelő nyugtatót szed rendszeresen? Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban? Mindent meghallgatok.

Figyelt kérdés
1 hónapja dolgozok egy bizonyos multi cégnél és szerintem látják rajtam, sőt biztos vagyok benne. De senkinek nem mondtam el persze, nem is akarom. Szerintetek ezt így meddig lehet csinalni? Orvosi vizsgálaton nem mertem elmondani, de nem telhet el anélkül egy nap sem. 10 éve szedem akkor vagyok inkább beszamíthatatlan ha nem vettem be a napi adagom(néha sajnos többet) mert különben végem... Muszáj leszedalva lennem, ráadásul a legerősebbet szedem (2mg Rivotril) Szerintetek toljak az egészre? Vagy mondjam el inkább? Veszélyes nem vagyok sem magamra sem másokra, targoncát meg nyilván észre veszem messziről, meg mindenhol csak így tudtam dolgozni es sose volt egy apró baleset sem, csak ennél a cégnél mintha szúrna mások szemét.
júl. 31. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell tudniuk róla.
júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9: olyan munkából, ahol nem veszélyeztetsz másokat.
júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Általában nem szoktak vele foglalkozni, de azért az üzemorvosnak szólhattál volna. Nem akarlak bántani, de aki az utóbbi 10 évben naponta szed 2mg Rivotrilt, én nagyon meggondolnám a dolgokat, hogy alkalmas vagy-e, bármilyen munkakára. Ha te azt gondolod hogy nem vagy veszélyes magadra és másokra, ez nem így működik. Ezt szigorúan az orvos dönti el!


Én 10 évet dolgoztam az Audiban mint operátor, de otthagytam mert nem bírtam tovább. Rengeteg kollégám volt, akik rendszeresen szedtek különböző nyugtatókat, és szinte mindenki tudta róluk. Ott az üzemorvos, ha szükséges volt, aki tájékoztatta a műszak és csoportvezetőt, hogy az adott egyén pontosan mit szed és hogy mire szedi a gyógyszereket.

júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekli az ilyesmi az embereket. Mindent csinálj ugyanígy, ahogy eddig. Nem lesz belőle bajod.
júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Audiban ennyire be lehet kettyózni a sori munkától?
júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15 válaszoló.


A kérdésedre válaszolva röviden, igen nagyon is belehet bolondulni a sori munkába.


13-as voltam.

aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!