Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Viccből mondhatta a főnök,...

Viccből mondhatta a főnök, hogy a fizuból majd levonja a borravalót, vagy komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
Építkezésen dolgozom egy kicsi csapattal, és jelenleg épp egy éttermet újitunk fel. A tulaj egy nagyon jófej idős bácsi, minden nap hoz nekünk egy gyrost és egy vizet, és még +5 ezret is ad minden kollégának. Ötödik napja dolgozunk ott, szóval eddig már 25ezret adott mindenkinek. A főnököm ma tett egy olyan megjegyzést, hogy "fiúk, a meló fele már majdnem ki van fizetve nektek, szóval ezt majd a hó végén levonjuk a béretekből"

júl. 24. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Neked kell ismerni a főnököt.
júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Főnök, ezt most komolyan gondoltad vagy viccelsz?
júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

😂

Ha megteszi, mondj fel.

júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg nem teheti meg. Szerződésben benne van hogy mennyit kapsz, ha azon felül csurran-cseppen(ahogy a Munkaügyekben is sokszor mondták 🤭) az csak plusz.
júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Csak nehogy a jofej tulaj a végén kevesebbet fizessen a főninek, mert már útközben fizetett.
júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
A jófej tulajt nem igazán értem.
júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Antiszociális lény ***** válasza:
90%
Ha kevesebbet kapsz én aznap dolgoztam volna utoljára nála. Nem érdekel az sem, hogyha fejen pörög. Nincs azaz Isten, hogy még egy napot melózzak egy ilyen embernek. Javaslom neked is ezt.
júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha ezt megtenné, aznap bejelenteném a munkaügyi bíróságon.
júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

8


A NAVH-nal meg bejelentenéd a napi 5e jattodat?

júl. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

En egyszer nyaron ugy kb 5 eve vallaltam szezonalis munkat a Balatonon.

Napi 13-14 oraban kellett porogni. Mosogattam egy vendegloben.

Es az ottani fonokom is nagyon humorosos vicces volt.

Pl amikor nem volt sok vendeg es csak ultunk es epp jott, mondta hogy " hat ezert fizetlek benneteket, hogy itt ulhetek??"

Vagy maskor azt mondta, hogy " ki mondta hogy kaptok fizetest is?" 😀😀

Na szoval, kerdezo. Tutira nem kell komolyan venned a fonokod.

Engem tisztessegesen kifizetett a fonokom, sot a borravalot is szetosztotta a dolgozoi kozott, nem tette el.

júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!