Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kellemetlen lenne felhivnom...

Kellemetlen lenne felhivnom ezt a munkahelyet még?

Figyelt kérdés

Volt egy munkahely amit már 2 éve néztem és nagyon szimpatikus volt. Sajnos szinte csak negatív visszhangot kaptam mindenkitol arról a helyről, meg az ott dolgozóktól is, ellenben szívem szerint kiprobaltam volna mert maga a környezet nagyon tetszik.

Meg is palyaztam, be is hívtak, hogy örömmel várnak. Mondtam hogy pár napot kérek szépen azért .

Több emberrel beszéltem és mindenki lebeszelt, húztam, halasztottam a döntést, nem hallgattam a megerzéseimre, hiába érdekelt nagyon a hely, adott egy biztonságot a jelenlegi helyem feltetelekbe és közel se rossz itt a helyzet, viszont nem érzem jól magam ebbe a környezetbe , nem tetszik, de megmagyaraztam miért jó itt.

Nem szóltam a másik helyre, míg egyszer találkoztam a managerrel akk akkor is mondta semmi baj , nyugodtan hívjam.

Múltkor írtam neki miután hallgattam az érzéseimre hogy megprobalnam. De választ nem kaptam 3 napja.

Szeretném felhívni, de kellenetlennek érzem mert nyitottan állt hozzám én pedig húztam halasztottam a döntést. Most hogy realizaltam hogy ha itt kellene maradnom a jelenlegi helyen, nagyon rossz lenne, és érzem hogy szeretnék ott dolgozni, de félek a nemleges választol ugyanis ez volt jelenleg az a hely a városba ahova szívesen mentem volna innen!


júl. 24. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Várnék még a válasszal. Írtál a menedzsernek, akinek nyilván tovább kell küldeni az információt és ki tudja mennyire van neki sok munkája.


Szóval sose tudhatod, minden esetre próbáld őket felhívni egy hét múlva. Ha elvileg az interjú óta nem mondtál nekik nemet a pár nap eltelte után ahogy igérted hogy felhívod őket, akkor szerintem még nincs veszve.

júl. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egész egyszerűen csak szabadságon van, azért nem válaszolt még.


Bár, ha ilyen sokan próbálnak lebeszélni róla, én átgondolnám.

júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért az ritkán véletlen ha mindenki próbál lebeszélni, illetve ha az ismerőseid közül többen is dolgoztak ott, de már nem ott dolgoznak.

A "megpályáztam, behívtak, várnak" szintén utalhat arra, hogy kevesen vannak, mivel nagy a fluktuáció.

júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!