Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha most jelenleg van munkahely...

Ha most jelenleg van munkahelyem és csak pár hete vagyok ott és mellette nézegetek egy másik munkahelyet az szabályos és ha sikerült,és felvettek akkor a mostani helyemen ahol vagyok ott elmondhatom hogy szeretném abbahagyni ezt?

Figyelt kérdés
Választ előre is köszönöm szépen
júl. 20. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Ha sikerül a másik hely akkor közlöd a feletteseddel hogy fel szeretnél mondani. Gondolom próbaidős vagy tehát nem kell ledolgoznod 1 napot sem.
júl. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha pár hete vagy ott, akkor még próbaidőn vagy, ugye? Próbaidő alatt egyik napról a másikra felmondhatsz te is és a cég is. Ha netán nincs, vagy lejár a próbaidőd, akkor a felmondási idődet ki kell töltened munkahelyen.
júl. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyet, bár nem értem, mi értelme ott maradnod, ha nem tetszik.
júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!