Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkatárs miért csinálja...

Egy munkatárs miért csinálja azt ha pl leejtettem vmit, már rohan a másik osztályra előadni ezt gúnyolva utálkozva rólam?

Figyelt kérdés

Vannak díszei az irodában de mellé kell pakolni a doksikat. Magyarazza mit hiva tegyek a díszei neki fontosak(és törékenyek)a doksik mellett így majdnem levertem vagy le is vertem veletlen az egyiket.

Erre kesobb hallom ahogy kibeszél a másik irodán (azokkal is egyutt dolgozom amúgy) de ugy hogy hülyének baromnak bénának kihozva.

Aztán volt pl hogy balhézott valaki a munkahelyen,én lefagytam és néztem erre rámszolt menjek már el onnan ne lessem. Ezután megint szaladt másokhoz engem kitárgyalni, hogy "ez meg áll és les".

Volt olyan is, hogy számlát kellett helyesbítenem(mert részszámlákat is el kell számolni), ők meg azt se tudják mi az de megjelent a rendszerben, ez megint ugy kezdődött hogy rohant másik pénzugyeshez hogy én számlát javítok mert biztos elrontottam, és szakmailag is próbál fúrni. Mikor meg bementem elmagyaráztam nekik a helyesbítést és lestek tátott szájjal, hogy jé ilyen is van. Csendben is maradtak.


Alapvetően miért csinálhatja azt ha bármit "mozdulok", akkor rohan fűhöz fához kibeszélni lejáratni engem? Ha hallom és oda állok hogy akkor előttem mondja akkor egyből stílust vált és ugy beszél rólam hogy kihagyja azokat hogy ez a hülye, meg a degradálásokat.



máj. 30. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni nem szokott?

Valamiért féltékeny rád.


Volt ilyen.

A főnök előtt mondtam neki: hallom, kifogásaid vannak a munkámmal kapcsolatban. Megkérlek, hogy ne a hátam mögött, hanem nekem mondd, ha problémád van.

A másik kérdésem: te annyira ráérsz átszaladgálni a kollégákhoz engem szapulni. Mégis mikor dolgozol?!

máj. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteg. Az agya.
máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigy rád. Tudja, hogy jobb vagy nála , ezért a lejáratás, mivel így jobb fényben fog feltűnni mások előtt és addig sem az ő szar munkájával vannak elfoglalva.
máj. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül verjél le többet is, hátha rájön minek, hol a helye.
máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A phaszért nem mész utána és kapod le a 10 körméről, amikor meghallod, hogy szapul. Hogy "Ica, te biztos nagyon okos vagy, soha semmit nem phasztál el az életben" és egy kicsit felsorolod a hibáit. Pl xarul parkol.
máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
cool story bro
máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!