Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jó filozófiát alkalmazz...

Milyen jó filozófiát alkalmazzak a próbaidőm alatt, hogy ne feszüljek rá?

Figyelt kérdés

Elég hosszú, egyetlen munkahelyen töltött idő után most váltottam.


Elég új ez a szitu, és eddig hiába kedves mindenki, hajlamos vagyok nagyon ráfeszülni, pedig annyira nem lenne okom: van félretett pénzem, a párom is dolgozik.


Mégis, úgy érzem mint egy hullámvasút, nap végén lazább vagyok, de ébredéskor iszonyatosan szorongok.


Volt ezzel valaki így? Mi segített? Bármi érdekel, legyen az egy személyes tanács, egy videó, vagy bármilyen filozófia. 😀



júl. 18. 19:44
 1/4 anonim válasza:
83%
Meditáció. Légy mindig a jelenbe. Ne a múltba kalandozz. Ha mindig a mostba vagy ott nincs felelem es szorongás.
júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő, meg a kollégákkal bratyizás.
júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Csináld a feladataid amit mondanak temetkezz a munkába es koncentrálj oda. Nem álmodozni meg filozofalgatni kéne.
júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Vagy kismillió dologtól függ a pozíciótól, munkahelyi légkörtől a személyeségeden át sok mindenkig
júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!