Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első munkanapot táppénzzel...

Első munkanapot táppénzzel indítani?

Figyelt kérdés

Csütörtökön szerződést kötöttünk, hétfőn vagyis ma kellett volna dolgoznom,viszont szombat reggelre sikeresen megfáztam,nem volt lázam... úgy gondoltam nem olyan durva, majd elmúlik.

Vasárnap estére lázas lettem, kb az ágyból alig tudtam felébredni..

Ma hajnalban mikor még mindig úgy voltam, hogy bemegyek, mert nagyon kell a munka és nem akarom, hogy kirúgjanak.

Hajnalban szintén magas láz, nagyon rossz közérzet, hangom alig van...

Úgy gondoltam iszok egy Neo citrant, és jól leszek , hát nem lettem.. úgyhogy szóltam, hogy beteg vagyok...amúgy rendesek és megértőek voltak, jobbulást kívántak, mondták vetessem magam táppénzre, beszéltem az üzletvezetővel is nagyon megértőnek tűnt a munkaügyön lévő hölgyet is fel kellet hívom Ő is csak annyit kért szóljak,mikor tudok menni.

Mégis félek, hogy emiatt kirúgnak a 3 hónap alatt. Vagy nem jó hírem lesz úgy, hogy még egy napot se dolgoztam.

Természetesen elmentem a háziorvoshoz reggel és kaptam antibiotikumot.



Volt valaki már ilyen helyzetben?


Köszönöm szépen.


júl. 15. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen már voltam ilyen helyzetben. Természetesen megvartak, nem volt semmi probléma. Normális cégeknél ez teljesen normálisan működik. Úgy tűnik, a te céged is normális. Ne aggódj, ezzel nem lesz semmi gondod. Jobbulast!
júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális cég nem rúg ki. Ha ezért kirúgnak, sztem jobban is jársz.
júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Kettes jól leírta.
júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy stabil vállalat tisztában van vele, hogy a munkavállalója akkor tud érdemben termelni, ha az egészséges. Nem kéne, hogy probléma legyen ebből.
júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!