Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van bennem egy félelem az...

Van bennem egy félelem az álláskereséstől? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy félek bárhová is beadni az önéletrajzomat, mert belegondolok abba, hogy úgy se engem fognak felvenni, és ez általában így is lesz. Még ha bátran beszélek, és mosolygok akkor is, mindig vannak tőlem jobbak, ügyesebbek. Nem egyszer csalódtam már.

Ha meg felvennének akkor meg abba gondolnék bele, hogy a munkatársak biztos utálni fognak, és újként meg fognak szívatni, hiszen sok helyen az újakat nehezen fogadják be.


júl. 9. 21:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tanácsom igazán nincs, csak jöttem mondani, hogy én is éppen benne vagyok, szar a helyzet. Általában próbálok arra gondolni, hogy a korábbi álláskereséseim és minden egyes barátom ilyen időszakai élete legrosszabbjai voltak, pedig én kívülről/utólag látom, hogy nem vele volt a baj. Szóval most is belülről jön a kétségbeesés, valahogy ki kell bírni és nem összetörni benne.
aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!