Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van bennem egy félelem az...

Van bennem egy félelem az álláskereséstől? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy félek bárhová is beadni az önéletrajzomat, mert belegondolok abba, hogy úgy se engem fognak felvenni, és ez általában így is lesz. Még ha bátran beszélek, és mosolygok akkor is, mindig vannak tőlem jobbak, ügyesebbek. Nem egyszer csalódtam már.

Ha meg felvennének akkor meg abba gondolnék bele, hogy a munkatársak biztos utálni fognak, és újként meg fognak szívatni, hiszen sok helyen az újakat nehezen fogadják be.


júl. 9. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad félni ettől. Nyilván mindig van jobb de én már egy csomóhelyre beadtam az önéletrajzom (fizikai munkákra)

Volt ahol vissza szóltak, behívtak interjúra. Volt ahol válaszra se méltattak. Ha meg igen akkor vagy felvettek vagy volt több jelentkező és mást választottak. Másrészről ha pedig felvesznek akkor első lépés hogy meg kell próbálni beilleszkedni. De hogy őszinte legyek veled, hagytam ott munkahelyet azért mert rossz volt a csapat. Vagy nem éreztem magam jól az adott helyen. De figyelj próbálkozni kell. Néha egy szar munkahely is jobb mint a munkanélküliség....

Most ahol jelenleg dolgozom ez sem könnyű de nem nagyon találok mást. Ez van most és kész. Így fogom fel. Sok sikert neked is. Add be nyugodtan a jelentkezésedet!

júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utálom az interjúkat. Komolyan, amiért semmi nem sikerül, nem vesznek fel sehova, és nem értékelnek sehol már az életnek sincs értelme.
júl. 9. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jovendomondas nevu kognitiv torzitas.


[link]

júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos nálam is ez a helyzet. Már több mint egy éve keresek munkát és csak az elutasítást kapom. Amikor pedig kérdezik, hogy tavaly óta mit dolgoztam, csak a lenézést kapom, hogy nem volt munkám.


Arra viszont ne is gondolj, hogy biztosan szivatni fognak, mert ezt nem tudhatod. Lehet rendesek lesznek. Előbb találj (találjunk) állást.

júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy csalódtál, 20 helyre beadod, 19-be nem vesznek fel (vagy még rosszabb az arány). Ez ilyen. Ez a norma. Nem úgy kell nekiállni, hogy na, itt fogok dolgozni, hanem hogy a sok másik mellett ide is beadom. Az egyik majd bejön. Önmagadat pedig ne becsüld le. Valószínűleg a szüleid rontották el, és egy önsegítő könyv (pl a sémákról - csökkentértékűség séma) vagy egy pszichológus helyre tud billenteni.
júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egész egyszerűen semmit nem érek.
júl. 9. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ez a csökkentértékűség séma. Ha tényleg senki nem érne semmit, aki azt gondolja, akkor kb a kőbunkóknál tartana az emberiség, mert nem lenne kapacitás a fejlődésre. Elvégezted az iskoláidat, már dolgoztál valahol, valakinek a barátja vagy, valakinek a szeretett (legfeljebb rosszul szeretett) gyereke, tudsz egy csomó mindent csinálni, amit én nem - mért lennél értéktelen?

Amúgy fiú vagy vagy lány, hány éves, és milyen munkakört keresel?

júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Van egy másik lehetőséged, miszerint alakíts ki egy vállalkozást, akár otthonról végezhetőt: akkor kevésbé kell görcsölnöd ilyeneken.
júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Az jobb lenne ha csak nehez, szar munkakra vennének fel?
júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Megértelek. Az álláskeresés elöl harap, hátul rúg, szóval veszélyes dög...
júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!