Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sikerülhet ez a terv?

Sikerülhet ez a terv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves lány vagyok, és hát igen 163cm/123kg,ami tudom, hogy rengeteg...

Viszont nagy álmom, hogy rendőr legyek,és tudom sokat kell érte küzdeni,de szerintetek sikerülne?

Fogyni szeretnék legalább 40 kilót illetve erősödni,és a fogaimat megcsináltatni.


júl. 6. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak akarat kérdése. Egyik sem lehetetlen de sok energiát bele kell tegyél. Legtöbb embernél az a probléma, hogy menet közben elfogy a lelkesedés. Kitartónak kell lenni, végül is nem a Marsra akarsz utazni, ezek teljesíthető célok.
júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm első! Nem tudom miért pontoztak így le :/
júl. 6. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan benned az ehhez szükséges akarat, kitartás és lelkesedés, szerintem lazán sikerülni fog, és elérheted ezen célod. Nem mindig lesz könnyű, egyszerű, de teljesíthető. Én szurkolok neked:)
júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Sikerül ,ha teszel érte!

De elősek a gondolkodásodat kell megváltoztattni és utána ebből kiindulva a döntés hozatalodat,cselekedetedett.

Szóval változtass életmódot.

Ne egyél annyit ésszel.

Ha nincs munkahelyed akkor meglehet csinálni azt is ,hogy nem eszel maximum este 1 2 falatott ,ami tényleg csak annyi.

Ezzel a módszerrel 1hét alatt lefogysz legalább 4-5kg.


De persze ez veszélyes így ezt annyira nem javaslom.

júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Persze hogy sikerülhet!! Viszont ne kezd el éheztetni magad a fogyás miatt mert akkor többet ártasz. Helyette kezd el sportolni, például futni, ez még a rendőrködésben is segíteni fog sokat. Egyél egészségesen, próbálj meg kevesebb felesleges cukrot enni. Nincs a csokival meg az ilyenekkel probléma, csak mértékkel kell őket fogyasztani. Én abszolút hiszek benned, kezd apró lépésekkel és menni fog! <33
júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még jól is jöhet a fogyókúrádhoz az, hogy nem "csak" le akarsz fogyni, meg meg akarsz erősödni, hanem konkrétan van egy célod, ami miatt ez kell.

Én a helyedben egy dietetikussal és egy személyi edzővel kezdenék, ha van rá lehetőséged (meg főleg pénzed). Nagyon sokáig éltem a cukorbeteg édesapámmal, aki utál főzni, én meg szeretek, szóval kb. mindennek a kalóriatartalmát tudom, nem nézem be idegen nyelvű szónak azt, hogy glikémiás index, nem csinálok olyan amatőr hibákat, hogy pl. a zsiradékot nem számolom bele az elkészült étel kalóriatartalmába, vagy, hogy nem nyersen mérem ki az alapanyagokat... És látom időnként kollégákon, barátokon, akik "alig esznek, de nem fogynak", hogy az "alig", abba nem számolják bele a kávékba rakott cukrot, tejszínt, a gyümölcslevet (mert az amúgy is egészséges, tehát nem hizlal), egy 160 kalóriás salátára rálocsolnak 450 kalóriányi dresszinget, az egyészéges, "diétás" zöldségeiket 600 kcalnyi olajban pirítják meg, meg az avokádó, mogyoró, kesudió is egészséges, de attól még simán be lehet puszilni 1200 kcalnyi kesudiót (kedvenc rágcsám, nem egyszer fordult már elő :'D) Van, akinél nem az önfegyelem a probléma, hanem egyszerűen nincs tisztában azzal, hogy miben hány kalória van, és mivel lehet észrevétlenül nagyon sokat bevinni. Pl. volt olyan fogyókúrázó haver, akit én világosítottam fel egy görbe estén, hogy az alkoholban amúgy rengeteg a kalória, grammonként majdnem annyi, mint a zsírban. A szentem tényleg azt hitte, hogy mivel a vodka, gin, tequila átlátszóak, mint a víz, így azokban sincs kalória... De olyan is volt, aki megivott napi egy doboz 3.5%-os tejet, és ő arra hitte azt, hogy abban nincs kalória.

Igazából, ha a tudás hiányzik, az szerintem jobb, mert azt meg lehet tanulni, ha viszont pontosan tudod, hogy kellene enni, de nem tudod tartani magad hozzá, az sokkal nehezebb.

Személyi edző meg azért, mert hiába éget a kardio több kalóriát, hosszú távon jobban jársz, ha kitesized magad, sok izommal nagyobb lesz az alapanyagcseréd, tehát könnyebb fogyni (többet ehetsz, nagyobb deficitet tudsz tartani), meg azt hallottam, hogy rendőröknél nem hátrány, ha erősek. Személy szerint nagyon szeretek futni meg sétálni, de ez inkább az állóképességed és a szíved edzi, meg amúgy boldog leszel utána szóval csináld nyugodtan, de izmot nem igazán épít, ezt kutatások is igazolják, meg én is, aki évek óta járok futni és túrázni, és az állóképességem páratlan, de olyan gebe vagyok, hogy ha a hasamat szappanozom, a hátam habzik, egy darab látható izom nincs rajtam.

júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!