Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munkahelyeken miért...

Irodai munkahelyeken miért probléma nyáron a légkondicionáló használata?

Figyelt kérdés

Tető alatt van az irodánk, így ha kint csak 24 fok van, jobban felmelegszik mint az épület földszintje. Ablakot sem lehet kitárni csak bukóra nyitni mert egy hosszú keskeny ablak van beépítve. Pl. ma nem volt a klíma bekapcsolva csak az ablak volt bukóra nyitva és az ajtó a lépcsőház felé kinyitva. A kolléganőm becsukta az ablakot, ajtót, mondván ő fázik. Kint napsütés, 24 fok. Erre én bekapcsoltam a légkondit.Szólt valamit, hogy ne hülyéskedek kapcsoljam ki. Átment a másik irodába és egy másik távirányítóval kikapcsolta. Én újra felnyomtam, mire ő ki akarta venni a kezemből a távirányítót.

Reggel ha jön, amikor még 17 fok van, ujjatlan felső van rajta. Kardigánt nem hajlandó felvenni.

Attól tartok, hogy mivel fizikai fölényben van velem szemben bántalmazni fog. A vezetőség tudhat róla, hogy nálunk klíma-háború folyik. Nekem még nem szóltak, mert elküldtem a kolléganőnek emailben az ide vonatkozó, hatályos törvényt.Gondolom a cégvezetőségnek is megmutatta és tanulmanyzhatták. Értelmes ember belátja, hogy a törvény az törvény. Van olyan törvény ami nekem sem tetszik, mégis betartom. A törvényeket a parlamentben hozzák és el kell fogadni, tiszteletben kell tartani a nép akaratát.

Hogyan kezeljem a fentieket?


júl. 2. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor ki jogosítható mire? A másik üljön bikiniben?😎
júl. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan munkahelyem, ahol egyedüli fázósként vastag pulcsiban, sállal betakarva ültem a gép előtt egész nap, mert 19 fokot csináltak állandóan (mérve volt) és mindenki azt szerette, ezért nem tudtam semmit tenni. Nyaranta folyamatosan beteg voltam, ráadásul nem kellemes kimenni utána a 40 fokba.

Mindenkinek más a hőérzete, a többség dönt általában, ez van.

júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
16%

gyere hozzánk. ilyen problémád nem lesz. nincs légkondi,nyáron 35-38 fok van (nem elírás) épületen belül. reggel arra jövök be hogy kapáspból 30 fok. Régi vasbeton szocreál épület nulla légkondi.

Na jössz?

júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jó dolgotok van!xd
júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nah, ma reggel 19 fok kint. Belebeg az irodába. Miniszoknya van rajta( harisnya nuku) a szoknya hossza nem felel meg a nálunk elvárt Dresscode'nak.


Most akkor nem fázik?

júl. 5. 07:42
 16/16 A kérdező kommentje:

# 13


Invitáld a kolléganőmet.


Vidd, vidd de jó messzire. Vissza se hozd.

Nagyon 'no go' a csaj.

Abszolút nem passzol ilyen helyre.

júl. 5. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!