Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 23 évesen elkéstem, ha autósze...

23 évesen elkéstem, ha autószerelő akarok lenni?

Figyelt kérdés
Egyetemen nem rég végeztem Gazdálkodás és menedzsment alapszakon. Jelenleg irodán dolgozom, viszont már egyre inkább azon szeretnék lenni, hogy vállalkozást indítsak. Van egy autóm, amihez sose találok szerelőt, mindig csak hitegetnek, és már ezt nagyon meguntam. Arról ne is beszélve, hogy rongyosra keresik magukat. Szeretnék én is szerelőnek tanulni, először hobbi szinten, később komolyabb vállalkozást indítani. Jelenleg is maszekolok a főállásom mellett, fűkaszázok, illetve egyéb kerti munkákat végzek, de úgy érzem, hogy hosszútávon sima alkalmazottként nem fogom sokra vinni. Kiakarok törni, esti képzésbe van esélyem kitanulni a szakmát? Azt tudom, hogy nagyok sok gyakorlatot kell szereznem egy jó műhelybe, ezt munka mellett nem tudom, hogy kivitelezhető? Mik a lehetőségeim?

jún. 25. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Persze, vannak felnőttoktatási tanfolyamok, én is most fogom kezdeni az OKTÁV-nál, Budapesten.
júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és 23 vagyok még épp
júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!