Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 23 évesen elkéstem, ha autósze...

23 évesen elkéstem, ha autószerelő akarok lenni?

Figyelt kérdés
Egyetemen nem rég végeztem Gazdálkodás és menedzsment alapszakon. Jelenleg irodán dolgozom, viszont már egyre inkább azon szeretnék lenni, hogy vállalkozást indítsak. Van egy autóm, amihez sose találok szerelőt, mindig csak hitegetnek, és már ezt nagyon meguntam. Arról ne is beszélve, hogy rongyosra keresik magukat. Szeretnék én is szerelőnek tanulni, először hobbi szinten, később komolyabb vállalkozást indítani. Jelenleg is maszekolok a főállásom mellett, fűkaszázok, illetve egyéb kerti munkákat végzek, de úgy érzem, hogy hosszútávon sima alkalmazottként nem fogom sokra vinni. Kiakarok törni, esti képzésbe van esélyem kitanulni a szakmát? Azt tudom, hogy nagyok sok gyakorlatot kell szereznem egy jó műhelybe, ezt munka mellett nem tudom, hogy kivitelezhető? Mik a lehetőségeim?

jún. 25. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Beiratkozol, elvégzed, elmész alkalmazottnak tapasztalatot szerezni. Spórolsz, és idővel kivàllsz. 30 éves korodra màr reàlis hogy legyen saját műhelyed ha most elkezded.
jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem.
jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

#1

Tudod mennyibe kerül egy saját műhely? :DDD abszolút nem reális az pár éven belül.


Ettől függetlenül persze lehet a kérdező szerelő, nincs azzal gond.

jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Én 35 vagyok, most tanulom a programozást
jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#3 vagyok

A lepontozók biztos jobban informáltak nálam - áruljátok el hol lehet ingyen vagy nagyon olcsón teljesen felszerelt műhelyt venni, mert lenne a családban akit érdekelne. :) ja és mármint az álomvilágon kívül érdekelne persze.

jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Sose késő.
jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5.

Sehol nem kapsz ingyen, de még nagyon olcsón sem jó műhelyt.

Van olyan -nagyon ritkán- hogy autószerelő műhelyt árulnak, költözés vagy haláleset miatt, de az nem az olcsó kategória.

Az pedig hogy egy műhely mennyire "jó", azt majd csak évek múlva fog kiderülni. Minőségi munkával jó szakterület megválasztásával, és elfogadható árakkal, egyszer......talán.... majd az lesz.

jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Természetesen tudom hogy így van, pont ezért nem értem hogy miért lettem lepontozva :D

jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kitanulod és egész hátralévő életedben tudod csinálni, ha annyira megszereted. Ne foglalkozz a negatív kommentekkel.
jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8.

Tegyél nagy ívben a pontozásra!

Ez azoknak a véleménye, akiknek sem kocsijuk, sem jogosítványuk nincs, és még sosem jártak autószerelő műhelyben.

(viszont a piros körben fehér X-et nagy előszeretettel nyomkodják) 😝

jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!