Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen főnökkel?

Figyelt kérdés
Nemrég lett új főnökünk, aki egy kb 30 év körüli srác és mindenki tudja, hogy csak azért van ott, ahol, mert befolyásosabb családból származik. A lényeg, hogy kb mindenki utálja, nagyon arrogáns stílusa van. Én is pl kértem pár nap szabadságot, mert édesanyám kórházba került, és szeretném meglátogatni. Ezt annyival elintézte, hogy higgyem el, jól el lesz anyám nélkülem is, biztos nincs akkora baja, mint amennyire én beállítom. A másik meg hogy nagyon nagyon undorítóan beszél a titkárnőjével, egyszer hallottam, hogy konkrétan lek**vázta, mert véletlenül elrontott valamit. A felesége is itt dolgozik és őszintén szólva nem tűnik túl boldognak, mindig úgy tesz, mintha minden a legnagyobb rendben lenne ezzel a viselkedéssel.
jún. 22. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
#10 "magán jellegű problémám adódott." Ha ezt mondja, azzal nem bunkó, de nem is köti az orrára.
jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
De akkor még mindig visszakérdezhet a főnök, hogy mi a fene az a hűdefontos magánéleti probléma. És akkor a kérdező ugyanott van.
jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
11: Én mondtam már ezt, amikor a főnök arra akart kötelezni, hogy másnap, a szabadnapomon menjek be pár órára. Erre azt reagálta, hogy "Megkérdezhetem, hogy mégis mi az a fene nagy fontos dolog, amit holnap kell elintézned, és nem várhat másnapig, vagy a jövő hétig? Vásárolni meg sportolni lehet akármikor. Nem igaz, hogy most az egyszer nem bírod ki, hogy öt helyett hat napot dolgozz a héten!". Szerda-csütörtök lett volna a szabadnapom, végül belementem úgy, hogy másnap szerdán bementem pár órát, de akkor csütörtök-péntek szabad voltam. De láttam a főnökön, hogy rossz pontot szereztem ezzel nála, hogy nem egészen úgy extramunkáztam, ahogy ő akarta. Onnantól elkezdett velem barátságtalan lenni, mindenbe belekötött, tahóskodott, végül egy évvel később ki is rúgott. Tehát nem biztos, hogy megéri így pattogni és emberkedni.
jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Miért van lepontozva a 13-asom? Azt hiszitek, kamuzom? Bár így lenne, de sajnos tényleg léteznek ilyen gennyláda főnökök.
jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xp ali ***** válasza:
Ja. Lelépni, de minél gyorsabban.
jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!