Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen főnökkel?

Figyelt kérdés
Nemrég lett új főnökünk, aki egy kb 30 év körüli srác és mindenki tudja, hogy csak azért van ott, ahol, mert befolyásosabb családból származik. A lényeg, hogy kb mindenki utálja, nagyon arrogáns stílusa van. Én is pl kértem pár nap szabadságot, mert édesanyám kórházba került, és szeretném meglátogatni. Ezt annyival elintézte, hogy higgyem el, jól el lesz anyám nélkülem is, biztos nincs akkora baja, mint amennyire én beállítom. A másik meg hogy nagyon nagyon undorítóan beszél a titkárnőjével, egyszer hallottam, hogy konkrétan lek**vázta, mert véletlenül elrontott valamit. A felesége is itt dolgozik és őszintén szólva nem tűnik túl boldognak, mindig úgy tesz, mintha minden a legnagyobb rendben lenne ezzel a viselkedéssel.
jún. 22. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kezdésként nem kellene az orrára kötni, hogy miért kell neked a szabadság
jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
A szabadságoddal te rendelkezel nagy százalékban. Igaza van #1-nek mi a facér kell az orrára kötni. Főni kéne egy nap szabi. Pont.
jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Duke81 ***** válasza:
95%
Így beszélne anyámról letépném az állkapcsát és beleállítanám a segglyukába!
jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként semmi közöd hozzá, hány éves, hogy került a pozícióba, hogy beszél mással. Ezek nem teged érintő információk. Saját magaddal törődj. És nem kell közel engedni magadhoz, semmi köze a magánéleti dolgaidhoz.
jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk le kell lécelni. Egyszer csak elfogynak alóla az emberek.
jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Duke81 ***** válasza:
81%
4# Lehet, hogy semmi köze hozzá de egy munkahelyen mindenkiről mindent tudnak, például azt is, hogy megdolgozott e a poziciójáért vagy csak benyalta magát oda. Az utóbbiakat pedig nem sokan szeretik.
jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén engem sosem érdekelt ki hány éves vagy ki hogyan (nem) küzdötte fel magát. Nekem ne tegyen keresztbe, a többi irreleváns. Miben érint engem, alkalmazottat, hogy úgy nyalta be magát?
jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Munkahelyet kell váltani.
jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A szabid kétharmadával sajnos ő rendelkezik. Sajnálom, hogy ilyen féreg a főnököd. Lépj le mihamarabb, ez a szarjankó nem tiszteli és nem becsüli a dolgozóit.

A leQrvázásért meg fel kellett volna jelenteni a csajnak ezt a férget.

jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
1: És ha a főnök kérdezi, hogy miért kell neki szabadság? Nyilván ez történt. Felelje azt, hogy "Semmi köze hozzá!"? Beláthatod, hogy ez nem lenne túl ésszerű, főleg egy arrogáns, hatalomfitogtató főnök esetében.
jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!