Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kikészülök idegileg az álláske...

Kikészülök idegileg az álláskeresésben, valami módszer ennek megelőzésére?

Figyelt kérdés
Kezdhetném sorolni, hogy hány helyre jelentkezem, hány helyről nem jeleztek vissza és társaikat, de szerintem ezek nem újkeletű problémák, úgyhogy önmagukban nem ezek készítenek ki. Idegőrlő az, amikor nagynehezen megkeresnek valahonnan, továbbjutok, készülök az interjúra, továbbjutok, megint készülök az interjúra és utána jön a generált email, hogy nem velem folytatják tovább. Sose tudom meg, hogy velem volt baj vagy jött egy ügyesebb vagy protekciós stb. Azt érzem, hogy ehhez mostmár nincs idegrendszerem. Igazságtalan a világ, mert nem azért tanultam, hogy a végén majd valami futottak még kategória legyek, hanem szeretnék egy karriert, amire büszke lehetek, de ez nem igazán tűnik úgy, hogy valaha is össze fog jönni. Mind lelkileg, mind idegileg felőröl, az egész közérzetemre hatással van, éjszakánként felriadok, reggel azonnal ezen kezdek el agyalni, folyamatos készenlétben vagyok, stresszelek, nem tudok kikapcsolódni, mert ezen rágódom. Elkezdtem immunerősítőt szedni, mert kijött a herpesz a fülemen (ezelőtt még csak nem is hallottam róla, hogy a fülön is előfordulhat), kiütések vannak végig a testemen, az orvos szerint a legyengült immunrendszer miatt, amit mi más is okozhatna, mint a stressz. Nem tudom kezelni ezt a helyzetet. Mit csináljak?

jún. 13. 00:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem. Pl. banki munkára jelentkezem, és küldik a sablon szöveget, hogy blabla sajnáljuk, de másra esett a választás... Ma még látom,hogy újra meghirdették az állást.
jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen…, meg az olyan is gyakori, hogy feltesznek a karrieroldalra egy új pozíciót, aztán látom, hogy néhány óra múlva leveszik. Hiába jelentkezem, semmi visszajelzés; ilyenkor egyértelmű, hogy csak muszájságból tették közzé, belsőssel töltik be ilyenkor gondolom.
jún. 13. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!