Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor mi baja van egy...

Ilyenkor mi baja van egy multi cégnek velem?

Figyelt kérdés
Temérdek álláshirdetésükre jelentkeztem, a kiírások alapján megfeleltem, tehát nem vakon minden mindegy alapon dobáltam az önéletrajzomat a vakvilágba és soha egyetlen alkalommal sem jeleztek vissza annyit sem, hogy hagyjam már őket békén egyszer s mindenkorra. Mostmár elment tőlük a kedvem, úgyhogy megnyugodhatnak, de felmerült bennem a kérdés, hogy mégis milyen megfontolásból tehettek ennyire tiltólistára, hogy soha nem feleltem meg még egy telefonos előszűrésre sem?

jún. 12. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a temerdek? Mert en utoljara 15 eve jeletkeztem ilyen helyekre, akkor kb 100 cv utan max 3 helyrol felhivtak, abbol lett egy interju, es abbol vagy lett munka, vagy nem.
jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok most a munkanélküli és nem csak te jelentkezel rájuk, hanem lehet rajtad kivül vagy 100-an! Nehezebb most munkát találni mint pár éve. Minden egyre szarabb lesz a világban...A felső vezetést meg hagyjuk is...Káosz az egész...
jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"a kiírások alapján megfeleltem"

. Ez két dolgot jelenthez:

A. speciális tudásod, tapasztalatod van, és szerencsédre pont ennek megfelelő pozíciókat találtál

B. nagyon általános álláshírdetésről van szó, amelyre százan jelentkeztek rajtad kívül.

jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már több hasonló kérdésre írtam meg ezt a tapasztalatomat. Jelentkeztem egy állásra, de meggondoltam magam, és írásban lemondtam az interjút. Már régen elfelejtettem az egészet, amikor levelet kaptam a cégtől. Közölték, hogy már nagyra értékelik a felkészültségemet, mégsem engem vettek fel. Még a közelükben sem voltam. Behívnak egy csomó embert, közben lehet, hogy már meg is van a jelölt. Az is előfordul, hogy mire megjelenik a hirdetés, már felvettek valakit. Vagy a sok jelentkező közül csak néhányat hívnak be.
jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad kívül még 1300-an jelentkeznek. Nincs veled bajuk, el sem jut az ingerküszöbükig, hogy létezel.
jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád. Egy multi cégnél 1000 önéletrajz vándorol ide-oda lehet a tiédet pont el sem olvasta senki.
jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszik nekik az önéletrajzod.
jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk az is lehet, hogy meg kell hirdetniük, egyébként meg már megvan az ember. És ez előfordulhat úgy is ha belsősként pályázol, az meg “viccesebb”..
jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Hacsak nem vmi nagyon spéci állást pályáztál meg (pl. felsőfokú aktív finn nyelvtudás kell hozzá, 5 év szakterületen való tapasztalat, hasonlók), akkor ezekre az állásokra ált. több százan jelentkeznek. Nem a "pofáddal" van a baj, hanem egyszerűen nem is tudnak annyi embert behívni, csomó önéletrajz vagy el sem jut már a HR-ig.
jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!