Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kriminológia MSC - politológia...

Kriminológia MSC - politológia BA diplomával merre mehetnék tovább?

Figyelt kérdés

Önkormányzatnál dolgozok, viszont úgy érzem, hogy nem az életem munkája és a fizetéstől sem esek hanyatt.

Borsodban élek és már egy ideje nézegetek munkákat.

Volt pár, ami úgy tetszett is, de vagy nem hívtak vissza, vagy borzasztó volt a fizetés.

Valakinek nincs ötlete & javaslata, hogy merre lehetne tovább menni munka terén?

Nyilván nem azt kérem, hogy oldjátok meg a helyzetemet, de tanácsokat szívesen fogadok.

Szemezgettem pártfogó-felügyelővel, B-V intézettel, honvédséggel, sőt gondolkodtam azon, hogy párthoz csatlakoznék, esetleg egy elemzőközponthoz is, de bizonytalan vagyok.

Köszi a tanácsokat! 23/F



jún. 11. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Esteleg az igazságügyi szakértőknél kopogtass, hátha van hely. De ott se számíts egy csillagászati összegre és még túl is vannak terhelve.

Helyedben átképezném magam.

jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!