Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tudtok az Universal...

Mit tudtok az Universal Consulting munka közvetítőről?

Figyelt kérdés
Volt már itt pár olyan kérdés ami erről a munka közvetítő cégről érdeklődött, viszont azok régiek meg igazából egy kérdésre érkeztek válaszok amúgy egy valaki írt az összes többi kérdéshez, vagyis be spam-elte azokat. Valójában én és pár barátom ki szeretnénk menni dolgozni Hollandiában rajtuk keresztül, viszont meg találtunk a fb csoportot az oldalnak, ahol nagyon negatívak a vélemények róluk. Szinte az összes negatívan véleményező emberre azt mondják hogy hazudnak, de annyi ember miért akar direkt ilyeneket írni ha nem igaz. Állítólag nem segítenek a kiutazás után, volt olyan hogy valakinek nem volt helye kint lakni és ez a Universal Consulting pedig nem segített, volt olyan hogy nem két ágyas szobákba lettek elhelyezve hanem 4 ágyasban, aztán a fizetés amit az oldalon fel tüntetnek az kamu, nem annyit kaptak. Én nem tudom hogy reagáljak ezekre, velünk is volt egy furcsaság az oldalukon volt egy munka amit felhívtunk érdeklődés szempontjából, fel volt tüntetve, hogy nem kell jogosítvány, vagyis előny de nem szükséges, aztán a telefonban azt mondták hogy 5 emberből egynek kell tudni vezetni mert ő hordana munkába, az oldalon viszont ez nem volt sehol említve. Szóval nagyon szeretnék hallani igazi véleményeket erről a cégről.

jún. 2. 08:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!