Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnál ha kirúgnák a...

Mit csinálnál ha kirúgnák a kollégádat és a munkáját veled akarnák megcsináltatni ingyen?

Figyelt kérdés

A munkám ugyan úgy megmarad + a kollégájét is, akit kirúgtak velem akarják elvégeztetni.

Azért rúgták ki, hogy spóroljanak.


máj. 22. 20:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván nem ingyen, mert ezért kapom a fizetést.


Ha valami nekem szimpatikus, kihívást jelentő munkáról van szó, kifejezetten örülnék, és be akarnám bizonyítani, hogy jobban tudom csinálni.

máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Rakott karfiol ***** válasza:
87%

Mégis kinek kellene bizonyítani?

Ezzel maximum azt lehet, hogy balek vagy, és fát is lehet vágni a hátadon.

máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%

#12: magamnak, ki másnak?

Kihívásokt szeretni, építeni a karriered balekság? Akkor büszkén elfogadom.

máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Rakott karfiol ***** válasza:
100%
Ahogy én is elfogadom, hogy nem értékeled magad. Dolgozol ingyen, hogy bizonyíts magadnak. Lelked rajta.
máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Duke81 ***** válasza:
100%
13# Ok de ez a szitu nem erről szól. Nem epítenél semmit max lefelé sajat magadat. Itt az a lényeg, hogy a főnököd két ember bére helyett csak egyet fizet ki te meg közben meggebedsz a semmiért. Az ilyenek vége szinte mindíg az, hogy a balek vegül felmond ha már nem bírja tovább és a tulaj felvesz utána megint két embert, lehet drágábban mint az etedeti két alkalmazottja.
máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
22%

#14: miért ne értékelném magam?

Ha nem értékelném magam, feladnám, mert egyből a kudarcot látnám az egésznem.

Meg mi az, hogy ingyen dolgozom? Egy munkahelyen nem szokás fizetést kapni?

Megkapom, amit eddig, ugyanúgy 8 órában (miért, Te többet dolgoznál?), és cserébe plusz tapasztalatra teszek szert, ha olyan a volt kolléga munkaköre.


Legalább egy kis logikát csempéssz a mondandódba, ha már személyeskedsz.

máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#15: én ezt nem olvastam ki ebből. Ezt a kérdést lehet így is olvasni, meg úgy is, ahogy én.

Nem egyszer tapasztaltam, hogy elment egy kolléga, és a legfontosabb feladatát átvette más, aztán jobban csinálta.

máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyszerűen nem csinálnám meg a másik ember feladatát és kész. A saját feladatomat elvégzem. Az ember egyedül fizikailag csak egy ember munkájára képes. Ha szóváteszik, felmondok. És akkor el lehet gondolkodni a vezetőknek, hogy vagy két ember, vagy semennyi, melyik a jobb.
máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
#18 azért tegyük hozzá, h a munkahelyek 90%-ában 1 ember max egy fél ember munkáját csinálja.
máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#19 szóval akkor szerinted helyénvaló, ha rátestálunk egy emberre még egy személyre való munkát?
máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!