Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon év eleje van még, de...

Nagyon év eleje van még, de kb mikor szoktak új pozíciókat meghirdetni a multik?

Figyelt kérdés
Eddig csak a tavalyiak vannak fent.

jan. 2. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem arra még várhatsz, egyelőre most kezdték a sakkozást, hogy ki marad, ki megy. A létszámstop meg alap ilyen időszakba.
jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem annyira feszes a munkaerőpiac.
jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez kb mit jelent? Melyik hónapban várható valami úgy általánosan?
jan. 2. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Február-március. Sok helyen ilyenkor még nincs véglegesítve az éves büdzsé létszámépítésre.
jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Januárban még a fű se nő. Még a 23 mas profit-kiadásokat kell elkészíteni, átnyálazni a pénzügyeket és majd kb Január végétől fognak pozikat meghirdetni a cégek.
jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, attól is függ, mikor van az adott cég üzleti éve, illetve ettől függetlenül is lehetséges évente egy HR leállás (láttam ilyet) vagy valami rendkívüli körülmény ami miatt befagyasztják a létszámot hónapokra (válságos időkben mint most, ez is előfordul). Kerültem már be céghez úgy, hogy januárban jelentkeztem.
jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
jan. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!